ФОТО
| |

У підконтрольному ДУС держпідприємстві приховали фінпоказники і декларації керівників

1_mainДержавне підприємство «Санаторій «Конча-Заспа» відмовилося надати фінансові показники ДП – прибутки і збитки – за 2014 і 2015 роки, мотивуючи це тим, що документи «пов’язані з господарською та фінансовою діяльністю підприємства є конфіденційною інформацію».

Про це йдеться у відповіді, яку «Ні корупції!» отримав в результаті офіційного запиту про доступ до публічної інформації ДП «санаторій «Конча Заспа».

Крім того у ДП «Санаторій «Конча Заспа» на запит «Ні корупції!» не надали копії декларацій про майно і доходи за 2015 рік директора та заступника директора.

t

Зазначимо, що ДП «Санаторій «Конча Заспа» як державне унітарне підприємство є юридичною особою публічного права.

Згідно із вимогою статті 4 Закону України «Про запобігання корупції» посадові особи юридичних осіб публічного права є суб’єктами відповідальності за корупційні правопорушення.

Також вони повинні подавати і зберігати декларації про майно і доходи за місцем своєї роботи. А ще – оприлюднювати їх згідно із вимогами Закону України «Про доступ до публічної інформації», оскільки «не належать до інформації з обмеженим доступом відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, оформленої за формою і в порядку, що встановлені Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Як повідомляв «Ні корупції!», у ДУС надали інформацію щодо фактичних показників їхнього чистого прибутку (збитку) за 2014 і 2015 роки підпорядкованих йому ДП, установ та організацій, що були складені на основі звітності про результати фінансово-господарської діяльності цих підприємств.

Так, у 2014 році ДП «Санаторій «Конча Заспа» мало чистий прибуток у розмірі 322,5 тис грн., а у 2015 році прибуток зменшився і склав 302, 0 тис грн.

Зауважимо, що усі послуги держпідприємство надає виключно на платній основі.

Нагадаємо, у 2011 році з держбюджету на ремонти в санаторії «Конча Заспа» і будинку відпочинку «Пуща Водиця» (обидва перебувають на балансі ДУС – авт.) було виділено понад 54 мільйони гривень .

Читайте також «Показова неефективність: ДУС оприлюднила фінансові показники своїх ДП»

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії