ФОТО
| |

У Первомайську посадовець за хабар знизила вартість комунального майна для продажу

z37_8_422x240На хабарі затримали керівника управління Первомайської міської ради Миколаївської області. Гроші посадовець вимагала та одержала за заниження вартості комунального майна під час реалізації його на аукціоні.

Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Слідчі прокуратури Миколаївської області затримали начальника одного з управлінь Первомайської міської ради на хабарі в 30 тисяч гривень. Неправомірну винагороду вимагав 51-річна керівниця від підприємця. За ці гроші вона пообіцяла дещо знизити вартість будівлі під час її продажу на аукціоні.

Здирниці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, із конфіскацією майна.

Як повідомляв «Ні корупції!», у Марганці на Дніпропетровщині два посадовці міськради «спалились» на 46 тисячах хабара за розроблення та відповідне погодження документації про виділення земельної ділянки для здійснення підприємницької діяльності – розміщення об’єктів малої архітектурної форми.

Доданий до: Корупція в Миколаєві, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії