ФОТО
| |

Київрада розірвала договір оренди із забудовником парку «Інтернаціональний»

2-1-768x576На пленарному засіданні Київської міської ради депутати розірвали договір оренди земельної ділянки з ТОВ «БК «Травертин», повідомляє прес-служба Київради.

Розірвання договору оренди підтримали 79 депутатів.

Ще у 2005 році Київрада передала ТОВ «БК «Травертин» у довгострокову оренду на 15 років земельну ділянку площею 4095 кв. м для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку з підземним паркінгом та вбудованими і прибудованими нежитловими приміщеннями на вул. Тулузи,6-Д у Святошинському районі. Протягом 11 років будівництво не було розпочато. До того ж, відповідна земельна ділянка фактично розташована у парку “Інтернаціональний” та використовується святошинцями як зона відпочинку.

«Київрада має повне право розірвати із горе-забудовником договір оренди з кількох причин: по-перше, йдеться про намагання знищити 40-річні дерева, що є частиною парку «Інтернаціональний», яку колись позбавили статусу зеленої зони заради будівництва 25-поверхівки. По-друге, забудовник має борг по орендній платі за землю у сумі понад 243 тисячі гривень. По-третє, забудовник не виконав умови договору оренди земельної ділянки. Відповідно до цього, Київрада може розірвати договір із несумлінним забудовником в односторонньому порядку», — зазначила ініціатор даного рішення, депутат Київради Тетяна Меліхова.

4-1-768x576

Як повідомляв «Ні корупції!», у 2011 році Київрада вже розривала договір оренди землі з ТОВ «БК Травертин», однак із цього нічого не вийшло.

Так, рішенням господарського суду міста Києва від 12.12.2011р., залишеним без змін постановою Київського апеляційного господарського суду від 19.11.2012р. у справі №51/405, було розірвано договір оренди земельної ділянки №75-6-00251 від 25.11.2005р. між ТОВ «БК Травертин» та Київською міською радою.

ТОВ «БК Травертин» зобов’язали передати Київській міській раді по акту приймання-передачі земельну ділянку площею, 0,41 га по вул. Тулузи, 6-д у Святошинському районі міста Києва. Одначе Товариство з обмеженою відповідальністю «БК Травертин» з прийнятими судовими актами не погодилося та звернулося до Вищого господарського суду України з касаційною скаргою, в якій просило скасувати оскаржуване судове рішення місцевого господарського суду й постанову апеляційної інстанції та прийняти нове рішення, яким у задоволенні позовних вимог відмовити у повному обсязі.

Водночас, 18 лютого 2013 року Вищий господарський суд України постановив касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «БК Травертин» задовольнити частково, постанову Київського апеляційного господарського суду від 19.11.2012р. та рішення господарського суду міста Києва від 12.12.2011р. у справі №51/405  скасувати, а справу передати на новий розгляд до господарського суду міста Києва.

Читайте також «Київрада під натиском громади вирішила вчергове відкараскатися від скандального забудовника».

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна, Успішні справи
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії