ФОТО
| |

Єврокомісія проти внесення змін в систему е-декларування через ВР

38b223652030b33db5f931efba61616ab0c6b722Європейська комісія виступає проти внесення законодавчих змін в систему електронного декларування доходів чиновників.

Про це сказав комісар Європейського Союзу з питань політики сусідства та переговорів по розширенню Йоганнес Хан на зустрічі з главами антикорупційних органів в Україні, передають «Українські Новини».

«Ми дуже стурбовані спробами через Верховну Раду розмити ту ідею, яка лежить в основі цієї системи (електронного декларування доходів)», – заявив він.

Єврокомісар висловив стурбованість тим фактом, що до парламенту вже внесено законопроект до змін в систему електронного декларування.

Хан висловив готовність ЄС продовжити підтримку антикорупційних органів в Україні, щоб не допустити згортання реформ.

Єврокомісар обіцяє фінансову, експертну та технічну підтримку українським антикорупційних органів.

Раніше заступник глави Адміністрації Президента Дмитро Шимків заявив, що в закон про електронне декларування потрібно вносити зміни.

Як повідомляв “Ні корупції!“, в АП пропонують амністувати все майно перед е-декларуванням.

Так, податковий комітет Ради розробив проект закону про внесення змін до Податкового кодексу та низки інших законів, згідно з якими громадяни звільняться від зобов’язання вказати джерело походження свого майна. Розробка законопроекту координувалася з Адміністрації Президента

Нагадаємо, Національне агентство по запобіганню корупції запустило з 1 вересня сертифіковану систему електронного декларування доходів чиновників.

Раніше, як повідомляв «Ні корупції!», НАЗК закрила доступ до системи електронного декларування. 15 серпня система електронного декларування була запущена, не будучи доопрацьованою, зокрема – не маючи необхідного сертифікату з безпеки.

Читайте також «Корчак: Досі відсутні електронні декларації Президента, прем’єра, нардепів і міністрів»

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії