ВРЮ виправдала ще одно суддю, який засудив майданівця

20130123200439Вища рада юстиції виправдала ще одного суддю, який засудив майданівця.

Про це на своїй сторінці повідомив адвокат Автомайдану Роман Маселко.

За словами Маселка, мова йде про суддю Оболонського суду Тараса Ліщука, який виносив рішення про взяття під варту фотографа Мар’яна Гавриліва.

Нагадаємо, львівського фотографа Мар`яна Гавриліва міліція затримала і побила 22 січня у Києві, коли він знімав сутички на вул. Грушевського. Разом із багатьма іншими учасниками протестів, фотографа силоміць затягли за шеренги силовиків. Як і інших затриманих, його кинули в автозак, побили і відібрали телефон.

24 січня Оболонський суд міста Києва виніс рішення про арешт Львівськго фотографа Мар`яна Гавриліва на два місяці.

Через тяжкість отриманих поранень після побиття міліціонерами Мар'ян Гаврилів був під час відбування терміну арешту доправлений до лікарні.

Раніше ТСК визнала винним у порушенні присяги суддю Оболонського районного суду міста Києва Тараса Ліщука Тарас.

14322221_10205945293265936_8894988172132629230_n

Так, його визнали винним у порушенні норм законодавства під час прийняття рішення про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою щодо особи, яка була учасником масових акцій протесту. Відповідний висновок Тимчасової слідчої комісії опублікований на офіційному сайті Вищої ради юстиції.

«Визнати в діях судді Оболонського районного суду міста Києва Ліщука Тараса Олеговича порушення присяги судді, направити висновок та матеріали перевірки щодо вказаного судді до Вищої ради юстиції для подальшого розгляду та прийняття рішення», - йдеться у рішенні ТСК.

Читайте також "Судді, які засуджували майданівців, нині судять колег, які виносили аналогічні рішення"