«Укравтодор» не захотів незалежного контролю якості робіт у цьому році

11009-1_largeДержавне агентство «Укравтодор» відмовилось від міжнародного контролю якості дорожніх робіт.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив колишній директор Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку автомобільних перевезень Міністерства інфраструктури Роман Хміль.

«На думку «Укравтодору», незалежний контроль якості в 2016 році недоцільний. Чому? Так само, як було і в 2015 - бо заважає красти! І якщо вдасться продовжувати так і далі, чудово.

Офіційне пояснення, а по суті «відмазка» - бо ми вже виділили 20 млн грн на контроль якості дорожніх робіт з державного бюджету. Навіщо тратити більше? І хто зважає на те, що на забезпечення якості західні країни витрачають від 5% до 10% вартості всіх робіт? Тобто при бюджеті на цей рік у 20+ млрд.грн. на поточний технічний нагляд та контроль якості необхідно виділити 1-2 млрд.грн. Тоді дорога буде зроблена якісно і простоїть 9-12 років, замість 2-3, після чого можна буде знову пиляти кошти на її капітальний ремонт. Але ж у нас же є місцеві «експерти», які готові працювати всього за 20 млн грн і все чудово перевірять. А насправді не будуть заважати красти при тому, що формально контроль ніби-то є», - написав Хміль.

При цьому, Хміль зазначив, що раніше існувала домовленість зі Світовим Банком, що будуть сплачені незалежні міжнародні дорожні консультанти, які з 2016 року вийдуть на українські дороги і будуть контролювати все до копійки. Вперше в історії країни контроль мав стати справді незалежним і професійним.

«Пілотний проект, який був проведений у 2015му році з австрійською компанією iC consulenten Ukraine по Київській області, та повністю профінансований за рахунок громадськості, навіть при такому вибірковому контролі виявив, що більше половини всіх робіт було виконано неякісно і платити за них не варто. При цьому ДП «ДорЦентр» всі ці роботи визнав задовільними і акти виконаних робіт були підписані, а роботи оплачені», - написав екс-посадовець і додав, що в майбутньому також «Автодор» планує контролювати дороги через своє дочірнє підприємство ДП «ДорЦентр».

«Перемагати в цих тендерах знову буде єдина кваліфікована компанія ДорЦентр, бо так будуть прописані умови технічних завдань, або завжди знайдеться компанія (і знову ДорЦентр), яка готова дати ціну в 10 разів нижчу і потім робити вигляд, що все контролює. Насправді це контроль дерибану, не більше і не менше.

Вихід один - віддати контроль якості на аутсорсинг справді незалежним та професійним західним інженерним компаніям з бездоганною репутацією. І чим швидше, тим краще», - резюмував Хміль.

Як повідомляв «Ні корупції!», на Буковині з дороги, в яку без тендерів закопали 6 мільйонів, асфальт можна відірвати руками. Товщина дороги місцями була в 2-3 рази тонше від замовленої, також різною виявилася і її ширина. Не було розлито бітум, на частині і ділянки був відсутній другий шар асфальту, в деяких місцях нова дорога вже мала тріщини довжиною до 50 сантиметрів. Асфальт у селі клали прямо на землю.

Дорогу ремонтувала ТДВ «ШБУ №60», більша частина статутного капіталу якої розподілена між членами родини Майор. Роман Майор, який до лютого 2012 року очолював Службу автодоріг у Чернівецькій області і має близько 10% компанії, був депутатом Чернівецької облради, де входив до фракції Партії регіонів.

Читайте також «Екс-чиновник розповів, як зникають гроші на ремонт доріг»