ФОТО
| |

У Львові працівник міграційної служби виявився хабарником

n_1859_48685010Працівника управління Державної міграційної служби у Львівській області затримали на хабарі співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Здирник вимагав дві тисячі доларів США від іноземця за невжиття заходів з депортації та продовження його незаконного перебування в країні.

«Зловмисника затримано відповідно до статті 208 КПК України. Вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України», – повідомили в СБУ.

n_1859_14971060

Як повідомляв «Ні корупції!», торік співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією затримали у Червонограді, що на Львівщині, на хабарі співробітницю Державної міграційної служби. Державний службовець налагодила корупційну схему отримання хабарів від місцевих мешканців, штучно зволікаючи з оформленням документів та пропонуючи за «винагороду» пришвидшити їх видачу.

Доданий до: Корупція у Львові, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії