У Львові бійці АТО оголосили ультиматум та встановлюють намет під Ратушею

lviv-ato-zemlyaСьогодні, 15 вересня, під час засідання сесії Львівської міської ради перед депутатами виступив представник бійців АТО, які зібралися на пікет, Костянтин Дерюгін. Про це повідомив кореспондент Гал-інфо.

За його словами, на третьому році війни учасникам АТО у Львові земельні ділянки виділяють тільки на цвинтарі.

"Скільки триватимуть ці безкінечні комісії про виділення ділянок для учасників АТО? Скільки будуватиметься будинок для бійців АТО? Через скільки Садовий його збудує? Через 10-20 років? Якби ми так виконували свій обов'язок на Сході, як Андрій Садовий, то що би було? Ось хтось із депутатів встав і пішов... Що було б, якби я пішов з передової?", - сказав боєць.

Він заявив, що бійці АТО, які зібралися на пікет мають чіткі вимоги.

"З наступної сесії ви маєте почали виділяти землю для бійців АТО. Під Ратушею встановлюють намет. Люди налаштовані категорично", - заявив він.

Як повідомляв "Ні корупції!", майже сотня учасників АТО з Черкас та району досі не можуть отримати належні їм відповідно до Земельного кодексу та Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”  земельні ділянки.

Виділити наділи бійцям пообіцяли ще на початку цього року на Христинівщині, за більш як 200 км від обласного центру. Такий вибір експерти пояснили тим, що на Черкащині є понад дві тисячі АТОвців – мешканців міст області – і технічно неможливо надати їм землю в особисте користування саме там, де вони проживають.

До того ж, відповідний закон територіально не обмежує учасників АТО у виборі земельних ділянок. Господарства уже й підготували документи на землю для АТОвців. Минув відведений на це законом час, але бійці ділянок так і не отримали.