ФОТО
| |

У Кернеса тривають обшуки

b_00366236_a_00034336_2_729x547У Харкові з самого ранку тривають обшуки у приміщеннях, які належать меру Геннадію Кернесу та матері депутата Добкіна.

Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко, інформує «Українська правда».

«Сьогодні з сьомої ранку в Харкові тривають обшуки, плануються десятки. У місто виїхали 100 співробітників ГПУ і співробітники СБУ», – повідомив він.

«Обшуки відбуваються у зв’язку з кримінальною справою відносно організації схеми з розкрадання 654 га землі Харкова на суму 4 млрд грн», – пояснив він.

«В організації схеми підозрюють керівництво міста. Зайшли з обшуками в “Національ” до Кернеса (в цьому готелі мешкає Кернес – УП)», – розповів він.

«Також з обшуками прийшли і в будинок, який належить матері Добкіна, але він приїхав показав прописку, а згідно із законом це недоторканне житло народного депутата», – додав генпрокурор.

«Ще один фігурант кримінальної справи чинив опір, виїхав підрозділ Альфи», – додав він.

Як повідомляв «Депо.Харків» , 24 лютого цього року харківська міська рада ухвалила кілька бюджетних і земельних рішень на користь партнерів Кернеса.

Читайте також «Садовий як узурпатор. Кернес як демократ?»

Доданий до: Корупція в Харкові, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії