Голова сільради на Київщині захотів 85 тисяч хабара і «спіймався»

1390472581_1372764195_5269-18-67zemel-niy_ucastok_nizniy_novgorodПід час одержання неправомірної вигоди викрито голову Михайлівської сільської ради Білоцерківського району Київської області.

Спільну операцію проводили представники військової прокуратури Київського гарнізону Центрального регіону України та Управління захисту економіки у Київській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Про це повідомляє Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Посадовець вимагав та одержав 85 тис грн від громадянина за оформлення необхідних документів на відведення земельної ділянки у приватну власність.

Передача коштів відбувалась у декілька етапів та під час одержання хабарником обумовленої частини коштів він був затриманий правоохоронними органами.

«Вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру за ч.3 ст.368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди у великому розмірі), обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади. Тривають першочергові слідчі дії», - повідомили в прокуратурі.

Як повідомляв «Ні корупції!», на Волині голова сільради також оцінив свої «послуги» у 85 тисяч гривень. Хабар здирник вимагав за надання сільрадою дозволу на розробку проекту двох земельних ділянок та передачу їх у приватну власність.