Три нардепи-мільйонери отримали матеріальну допомогу в 2015 році

k4gn5gok9nmУ 2015 році матеріальну допомогу задекларували троє нардепів, які отримали більше мільйона гривень доходу.

Про це йдеться у статті «Української правди» «Кишені навиворіт. Найбагатші депутати Ради», де проаналізовано декларації українських нардепів.

«Окремої уваги заслуговує фактичний власник підприємства "Мотор Січ" В’ячеслав Богуслаєв, який у 2015-му отримав 14 616 гривень матеріальної допомоги», - сказано в публікації.

Як відомо, версією українського Forbes, Богуслаєв займає 30 позицію серед 100 найбагатших людей країни. Журнал оцінив його статки у 137 мільйонів доларів.

Також матеріальну допомогу в розмірі 10 320 гривень отримав нардеп БПП Давид Макар'ян, який записав доходів на 4,2 млн гривень.

Третім нардепом-мільйонером, що попросила допомогу є Тетяна Острікова із «Самопомочі». Вона отримала у 2015 році 6 066 гривень допомоги. Згідно з декларацією, її дохід у минулому році склав 1 млн 38 тисяч грн.

Як повідомляв «Ні корупції!», Київська та Львівська міські ради зробили з матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань стабільну щорічну надбавку до зарплати своїм працівникам. При цьому, згідно з законом, надання такої допомоги є не обов’язковим, а виплати здійснюються лише за певних умов.

Читайте також «Дорогі машини і матеріальна допомога – парадокси декларацій суддів ВС»

«Про «скромність», притаманну слугам народу, якщо йдеться про народні гроші»