ФОТО
| |

Три нардепи-мільйонери отримали матеріальну допомогу в 2015 році

k4gn5gok9nmУ 2015 році матеріальну допомогу задекларували троє нардепів, які отримали більше мільйона гривень доходу.

Про це йдеться у статті «Української правди» «Кишені навиворіт. Найбагатші депутати Ради», де проаналізовано декларації українських нардепів.

«Окремої уваги заслуговує фактичний власник підприємства “Мотор Січ” В’ячеслав Богуслаєв, який у 2015-му отримав 14 616 гривень матеріальної допомоги», – сказано в публікації.

Як відомо, версією українського Forbes, Богуслаєв займає 30 позицію серед 100 найбагатших людей країни. Журнал оцінив його статки у 137 мільйонів доларів.

Також матеріальну допомогу в розмірі 10 320 гривень отримав нардеп БПП Давид Макар’ян, який записав доходів на 4,2 млн гривень.

Третім нардепом-мільйонером, що попросила допомогу є Тетяна Острікова із «Самопомочі». Вона отримала у 2015 році 6 066 гривень допомоги. Згідно з декларацією, її дохід у минулому році склав 1 млн 38 тисяч грн.

Як повідомляв «Ні корупції!», Київська та Львівська міські ради зробили з матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань стабільну щорічну надбавку до зарплати своїм працівникам. При цьому, згідно з законом, надання такої допомоги є не обов’язковим, а виплати здійснюються лише за певних умов.

Читайте також «Дорогі машини і матеріальна допомога – парадокси декларацій суддів ВС»

«Про «скромність», притаманну слугам народу, якщо йдеться про народні гроші»

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії