ФОТО
| |

Прокурору з Ірпеня дали службову квартиру попри те, що він має власну

yak-privatizuvati-kvartiru-yaksho-vona-bula-sluzhbova

Старшому прокурору прокуратури міста Ірпеня Київської області Тарасу Петровичу Возняковському у 2015 році було виділено однокімнатну службову квартиру з житловою площею 16,5 кв м. в місті Ірпені.

Про це на запит «Ні корупції!» повідомили у прокуратурі Київської області.

У відомстві зазначили, що прокурор Возняковський отримав житло, оскільки перебував на квартирному обліку як працівник прокуратури.

prok

Як перевірив «Ні корупції!», згідно з Декларацією про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік Т.П. Возняковського, він має у власності будинок площею 90 кв м у спільній власності із дружиною. Крім того, на Тараса Петровича записана квартира площею 80 кв м.

dekl

З рухомої власності у прокурора є два легкових авто Kia Sportage 2008 року випуску.

Як повідомляв “Ні корупції!“, на наш запит у Генеральній прокуратурі України повідомили, що у них зникла частина документів щодо розподілу і приватизації відомчого житла між прокурорами, а та, що лишилася, вивчається слідчими, а тому оприлюднити вміст документів у ГПУ поки що не можуть.

Доданий до: Корупція на Києвщині, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії