Політична криза підштовхнула голову Херсонської облради до відставки

putilov-fotoГолова Херсонської обласної ради Андрій Путілов подав у відставку. Про це свідчить заява, розміщена у Facebook.

Причиною такого рішення Путілов називає політичну кризу, що склалася в обласній раді.

"Сьогодні в Херсонській обласній раді політична криза.

Протиріччя привели до того, що повністю паралізовано прийняття рішень, які стосуються життєдіяльності області.
Ми всі отримали щеплення, розкрилися давні проблеми, які потребували вирішення.
Всім вистачило мудрості, щоб усвідомити це і вирішити все у законному полі.
Для погашення напруги в Херсонській обласній раді і недопущення подальшої дестабілізації ситуації в області я прийняв рішення скласти з себе повноваження голови Херсонської обласної ради.
Для мене важлива не посада, а спокій і мир на рідній Херсонщині. А для цього важливо, щоб конструктивно працювала обласна рада.
Якщо для стабілізації ситуації в раді досить того, щоб я склав з себе повноваження голови, то я це роблю, розуміючи всю відповідальність.
Для всіх нас однозначний пріоритет - це чітке виконання всіх норм регламенту і закону при прийнятті кожного рішення обласної ради.
Я продовжу роботу в обласній раді як депутат у складі найбільшої і, як показали події останніх днів, згуртованої фракції Блоку Петра Порошенка обласної ради", - написав Путілов у Фейсбуці, пояснюючи своє рішення, викладене в офіційній заяві.

putilov-zayava

Як повідомляв "Ні корупції!", облрадівські фракції "ВО "Батьківщина", "Радикальної партії Олега Ляшка", "Опозиційного блоку", "УКРОПу" та "Нашого краю"  вимагали відставки Андрія Путілова з посади голови обласної ради.

Читайте також: Конец эпохи Путилова? Или о заговоре в Херсонском облсовете

Как главу Херсонского облсовета админресурс спас

Путч, «угроза» ХНР или банальная политкоррупция?