Конкурсна комісія обрала Савченка миколаївським губернатором

sКонкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала депутата Верховної Ради від фракції «Блок Петра Порошенко» Олексія Савченка головою Миколаївської обласної державної адміністрації.

Про це повідомив помічник-консультант депутата Юрій Хахуда, інформують «Українські Новини».

«Вчора о 22:10 оголосили результати конкурсу. За результатами конкурсу він (Савченко) набрав максимальну кількість балів (14,88)», - сказав Хахуда.

За словами Хахуди, матеріали про результати конкурсу будуть передані в Кабінет Міністрів, який повинен підготувати відповідний проект указу Президента.

Він зазначив, що конкурсна комісія обрала резервним кандидатом Артема Ващиленко, який протягом року має право бути призначеним головою Миколаївської обладміністрації у разі, якщо Савченко відмовиться від посади або з ним щось трапиться.

Нагадаємо, 29 червня Президент Петро Порошенко звільнив голову Миколаївської обласної державної адміністрації Вадима Мерікова.

Як повідомляв «Ні корупції!», 9 серпня цього року вперше в Україні оголошено конкурс на зайняття вакантних посад голів місцевих державних адміністрацій.