В Одесі посадовець фіскальної служби попався “на гарячому”

85531Слідчими прокуратури Одеської області спільно зі співробітниками УСБУ в регіоні на одержанні 1 тисячі доларів США хабара викрито посадовця фіскальної служби. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Так, установлено, що заступник начальника одного з управлінь ГУ ДФС в області вимагав та отримав тисячу доларів США неправомірної вигоди від директора підприємства за безперешкодне складання актів взаємозвірки щодо відсутності недоїмки перед бюджетом.

110_09_2016

Фото з сайту Прокуратури Одеської області

Наразі затриманому оголошено про підозру за частиною 3 статті 368 КК України, тобто, прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди. Посадовцю загрожує до 10 років позбавлення волі.

12_09_16

За клопотанням прокуратури підозрюваного відсторонено від посади. Досудове розслідування у кримінальному провадженні  триває.

Як повідомляв «Ні Корупції!», днями «на гарячому» попався старший слідчий міжрегіонального Головного управління Державної фіскальної служби (ДФС), який вимагав та отримав хабар у розмірі 10 тисяч доларів США. А сьогодні було викрито двох фіскалів з Кропивницького, які вимагали від підприємця хабар у 100 тисяч гривень.