ФОТО
| |

В Одесі посадовець фіскальної служби попався “на гарячому”

85531Слідчими прокуратури Одеської області спільно зі співробітниками УСБУ в регіоні на одержанні 1 тисячі доларів США хабара викрито посадовця фіскальної служби. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Так, установлено, що заступник начальника одного з управлінь ГУ ДФС в області вимагав та отримав тисячу доларів США неправомірної вигоди від директора підприємства за безперешкодне складання актів взаємозвірки щодо відсутності недоїмки перед бюджетом.

110_09_2016

Фото з сайту Прокуратури Одеської області

Наразі затриманому оголошено про підозру за частиною 3 статті 368 КК України, тобто, прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди. Посадовцю загрожує до 10 років позбавлення волі.

12_09_16

За клопотанням прокуратури підозрюваного відсторонено від посади. Досудове розслідування у кримінальному провадженні  триває.

Як повідомляв «Ні Корупції!», днями «на гарячому» попався старший слідчий міжрегіонального Головного управління Державної фіскальної служби (ДФС), який вимагав та отримав хабар у розмірі 10 тисяч доларів США. А сьогодні було викрито двох фіскалів з Кропивницького, які вимагали від підприємця хабар у 100 тисяч гривень.

 

Доданий до: Корупція в Одесі, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії