Трьох миколаївських патрульних звільнили за безсилля у конфлікті з мажорами

04112458_

Національна поліція звільнила трьох поліцейських, які в ніч на 30 серпня не змогли впоратися з п'яними мажорами в центрі Миколаєва.

Про це розповів перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький на брифінгу в понеділок, інформує «Лівий берег».

«Було проведено службове розслідування, за результатами якого трьох співробітників звільнили з поліції, одного командира звільнили з посади, тобто він більше не командир батальйону, а чотирьом співробітникам винесли дисциплінарне стягнення у вигляді неповної службової відповідності», - повідомив він.

Як повідомляв «Ні корупції!»,  раніше начальник Департаменту патрульної поліції України НПУ Євген Жуков заявив, що проводиться службова перевірка щодо патрульних поліцейських, які проявили бездіяльність під час конфліктної ситуації в центрі Миколаєва в ніч на 30 серпня.

Тоді у центрі Миколаєва двоє молодих людей влаштували сімейні розбірки, кидаючись при цьому на перехожих. Одного із них затримали тільки після того, як він тривалий час кидався на людей і на самих поліцейських, лаявся нецензурно і погрожував.

Другий двічі вдарив по обличчю перехожого, після чого сам в автомобілі Mercedes з номерами 3333 поїхав до райвідділу по свого товариша.

Мережу сколихнуло відео з бездіяльністю миколаївських поліцейських.

https://youtu.be/RYylCeIybZM

6 вересня мешканці Миколаєва провели акцію «Не будь, як Артем та Гена» проти мажорів, які влаштували дебош.

zapysaty