ФОТО
| |

Трьох миколаївських патрульних звільнили за безсилля у конфлікті з мажорами

04112458_

Національна поліція звільнила трьох поліцейських, які в ніч на 30 серпня не змогли впоратися з п’яними мажорами в центрі Миколаєва.

Про це розповів перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький на брифінгу в понеділок, інформує «Лівий берег».

«Було проведено службове розслідування, за результатами якого трьох співробітників звільнили з поліції, одного командира звільнили з посади, тобто він більше не командир батальйону, а чотирьом співробітникам винесли дисциплінарне стягнення у вигляді неповної службової відповідності», – повідомив він.

Як повідомляв «Ні корупції!»,  раніше начальник Департаменту патрульної поліції України НПУ Євген Жуков заявив, що проводиться службова перевірка щодо патрульних поліцейських, які проявили бездіяльність під час конфліктної ситуації в центрі Миколаєва в ніч на 30 серпня.

Тоді у центрі Миколаєва двоє молодих людей влаштували сімейні розбірки, кидаючись при цьому на перехожих. Одного із них затримали тільки після того, як він тривалий час кидався на людей і на самих поліцейських, лаявся нецензурно і погрожував.

Другий двічі вдарив по обличчю перехожого, після чого сам в автомобілі Mercedes з номерами 3333 поїхав до райвідділу по свого товариша.

Мережу сколихнуло відео з бездіяльністю миколаївських поліцейських.

6 вересня мешканці Миколаєва провели акцію «Не будь, як Артем та Гена» проти мажорів, які влаштували дебош.

zapysaty

Доданий до: Корупція в Миколаєві, Новини, Україна, Успішні справи
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії