ФОТО
| |

Суд вирішив не відсторонювати фігуранта справи ОПЗ від посади

podrobnosti-za-2016-07-20-2000_70889a3fff2129064373be5ed28655a6_3Національне антикорупційне бюро (НАБУ) програло суд, на якому вирішувалось питання відсторонення підозрюваного в багатомільйонних оборудках Миколи Щурикова від посади заступника директора й першого заступника голови правління ПАТ «Одеський припортовий завод». Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі сам Щуриков, додавши копію ухвали Солом’янського суду Києва, який і розглядав справу.

З документа відомо, що суд ухвалив рішення про невідсторонення Щурикова від посади 12 вересня.

Однак протягом 5 днів рішення суду може бути оскаржене представниками Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) і НАБУ.

14322231_1100343420053761_8660722473226885611_n

Як повідомляв «Ні Корупції!», ще один фігурант гучної справи, пов’язаної з оборудками на Одеському припортовому, на 205 мільйонів гривень, – заступник голови «Нафтогазу», голова наглядової ради ОПЗ Сергій Перелома був відсторонений від посади до 14 вересня.

Більше того, в серпні Апеляційний суд Києва відправив і Перелому, й Щурикова під домашній арешт, скасувавши рішення Солом’янського суду про тримання під вартою з можливістю внести заставу для обох фігурантів справи.

Нагадаємо, що продаж Одеського припортового заводу, який був запланований на літо цього року, не відбувся: жоден інвестор не подав заявки для участі в конкурсі. Наразі Фонд держмайна планує провести приватизацію ОПЗ уже в жовтні, але стартова ціна буде суттєво знижена. Головними причинами провалу продажу ОПЗ голова Фонду держмайна Ігор Білоус назвав: борг перед фірташевською компанією Group DF, суди із компанією Коломойського «Нортіма», відсутність податкових пільг чи інших преференцій для інвестора, зависоку ціну, враховуючи як внутрішні проблеми заводу, так і політично-економічні ризики країни.

Доданий до: Корупція в Одесі, Новини, Україна
Теги: , , , , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії