САП перевіряє 10 нардепів, які можуть бути причетні до корупційних схем

1450169022-7644Співробітники Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України в рамках ряду кримінальних проваджень збирають інформацію про можливу причетність десяти народних депутатів до корупційних схем.

Про це повідомив «Інтерфакс-Україна» з посиланням на слова керівника САП Назара Холодницького в ефірі одного з телеканалів.

«У нас є ряд кримінальних проваджень, де збирається інформація про причетність тих чи інших нинішніх народних депутатів України до тих чи інших корупційних схем. Сьогодні працюємо по 10 нардепам, які належать до різних фракцій. Є і позафракційні», - заявив Холодницький.

При цьому на питання, чи є серед зазначених парламентаріїв представники фракції «Блоку Петра Порошенка», керівник САП ні підтвердив, ні спростував, посилаючись на таємницю слідства.

Як повідомляв «Ні корупції!», Холодницький назвав прізвища нардепів, які можуть повторити долю Онищенка. Також керівник САП розповів, що НАБУ має й інші розслідування, де фігурують народні депутати.

«У нас є низка кримінальних проваджень, які мають різні хештеги. Хештег Пашинський, хештег Мартиненко, хештег Кононенко. Але Кононенко є в цьому провадженні як свідок. Я думаю, ще ми побачимо інші подання», – натякнув правоохоронець.

«Секретів не розкрию. Всі фракції», – додав він у відповідь на прохання конкретизувати, хто це може бути і з якої політичної сили.