Нардеп із «Буковеля» отримає ще майже мільярд на ремонт дороги до «Буковеля»

Олександр Шевченко

Олександр Шевченко

Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області 8 вересня за результатами тендеру замовила ТОВ «ПБС» поточний середній ремонт автодороги державного значення Н-09 Мукачеве-Львів за 878,57 млн грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», інформують «Наші гроші».

До кінця 2017 року трасу відремонтують на ділянці км 218+400 – 317+698 довжиною майже 100 км.

Відтак ремонт коштує в середньому 8,79 млн грн. за кілометр.

Влаштують дорожній одяг, підпірні стінки, автобусні зупинки, з’їзди, тротуари і дощову каналізацію, встановлять бортові камені та огородження.

Єдиним допущеним конкурентом було ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».

Дорожчу заявку ТОВ «Будівельна компанія «Дорлідер» відхилили через недоліки гарантії та довідки про виконання аналогічних договорів.

Фірму «ПБС» контролює нардеп Олександр Шевченко, який обрався від «Блоку Петра Порошенка», а потім вийшов із фракції. Раніше він керував курортом «Буковель», який належить Геннадію Боголюбову та Ігорю Коломойському.

Нагадаємо, у березні Івано-Франківська САД замовила фірмі ремонт іншого відрізка цієї траси та під’їзду до «Буковеля» за 102,57 млн грн.

Усього з червня 2015 року «ПБС» отримав підрядів Львівської та Івано-Франківської служб на поточний середній ремонт дороги Н-09 Мукачеве-Львів на суму 1,75 млрд грн.

Як повідомляв «Ні корупції!», нардеп Шевченко і його колеги не віддали державному банку 6,5 мільйонів. Так, нардеп Олександр Шевченко у 2001 році отримав в державному «Укрексімбанку» кредит на п’ять мільйонів гривень. Гроші, попри численні рішення судів та кримінальну справу, не повернув.

Читайте також «Брат-2. Брат депутата виграв вибори у брата міністра»