ФОТО
| |

На адмінмежі з Кримом узбекистанець пропонував прикордонникам 500 рублів РФ за пом’якшення покарання

chonhar-kppПрикордонники Бердянського загону в контрольному пункті «Чонгар» виявили відсутність спеціальних дозволів у 4-х громадян Узбекистану. Вони рухались із тимчасово окупованої території, на яку потрапили, порушуючи чинне законодавство України через один із тимчасово закритих пунктів пропуску. Встановленим порядком прикордонники прийняли рішення не пропустити їх на материкову частину України та заборонити в’їзд на 3 роки.

Але під час складання документів щодо непропуску та постановки штампу «Заборона в’їзду» один із порушників запропонував прикордонникам 500 рублів РФ за зменшення терміну заборони з 3 років до 6 місяців, інформує прес-служба Азово-Чорноморського регіонального управління держприкордонслужби.

На таку пропозицію українські військовослужбовці відповіли відмовою та зафіксували даний факт і направили повідомлення до Національної поліції.

Як повідомляв «Ні корупції!», на Одещині прикордонник попався «на гарячому».

Доданий до: Корупція в Херсоні, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії