Мешканці Оболоні виступили проти будівництва ТРЦ над станцією метро «Героїв Дніпра»

herojiv-dnipra-protest

Кілька десятків людей ввечері, 12 вересня, протестували проти будівництва триповерхового торговельно-розважального центру над станцією метро «Героїв Дніпра» в Оболонському районі Києва.

Активісти і місцеві мешканці зупинили рух транспорту на декількох прилеглих вулицях, повідомляють ЗМІ.

За різним даними, поруч з метро зібралося від 60 до 300 місцевих мешканців. Поблизу стояли три автобуси з поліцією для охорони громадського порядку.

1

385747115

v-kieve-u-metro-geroev-dnepra-razgorelsja-massovyj-protest_rect_3dcaba685cfeb3cd8dc505e5df3fc96d

33

22

11

Додамо, що 7 вересня у Києві на станції метро "Героїв Дніпра" знесли один із входів.

А вже 8 вересня, у КП «Київський метрополітен» повідомляли, що на метро «Героїв Дніпра» пошкоджено склепіння станції. Це і викликало обурення людей. Одначе у підземці запевнили, що це не несе загрози пасажирам.

«Відбулась нарада комісії з технічного нагляду, яка здійснила огляд станції "Героїв Дніпра". У результаті огляду виявлено незначне пошкодження склепіння станції. За висновками фахівців, це не впливає на безпеку перевезень та графік руху потягів.

Наразі станція працює у звичайному режимі, рух поїздів здійснюється відповідно графіка», - йдеться в повідомленні метрополітенівців.

Нагадаємо, що у липні цього року у «колі» на виході з метро «Героїв Дніпра», де нещодавно прибрали незаконні МАФи, розпочали будівництво трирівневого торгово-розважального центру. За проектом, торговий центр буде трирівневим і матиме площу 10 тисяч кв. м.

Земельна ділянка, на якій ведеться будівництво, передана в оренду приватній фірмі «ударівця» Валерія Іщенка «Єлікон ЛТД».

Земельна ділянка, на якій відбувається забудова, не входить до компетенції метрополітену і була виділена за результатами інвестиційного конкурсу ще у 2003 році.

Мешканці скаржаться, що роботи проводяться навіть уночі і не дають їм нормально відпочити.

Водночас на сайті КМДА зареєстрована петиція про заборону будівництва.

Світлини з відкритих джерел