ФОТО
| |

Мешканці Оболоні виступили проти будівництва ТРЦ над станцією метро «Героїв Дніпра»

herojiv-dnipra-protest

Кілька десятків людей ввечері, 12 вересня, протестували проти будівництва триповерхового торговельно-розважального центру над станцією метро «Героїв Дніпра» в Оболонському районі Києва.

Активісти і місцеві мешканці зупинили рух транспорту на декількох прилеглих вулицях, повідомляють ЗМІ.

За різним даними, поруч з метро зібралося від 60 до 300 місцевих мешканців. Поблизу стояли три автобуси з поліцією для охорони громадського порядку.

1

385747115

v-kieve-u-metro-geroev-dnepra-razgorelsja-massovyj-protest_rect_3dcaba685cfeb3cd8dc505e5df3fc96d

33

22

11

Додамо, що 7 вересня у Києві на станції метро “Героїв Дніпра” знесли один із входів.

А вже 8 вересня, у КП «Київський метрополітен» повідомляли, що на метро «Героїв Дніпра» пошкоджено склепіння станції. Це і викликало обурення людей. Одначе у підземці запевнили, що це не несе загрози пасажирам.

«Відбулась нарада комісії з технічного нагляду, яка здійснила огляд станції “Героїв Дніпра”. У результаті огляду виявлено незначне пошкодження склепіння станції. За висновками фахівців, це не впливає на безпеку перевезень та графік руху потягів.

Наразі станція працює у звичайному режимі, рух поїздів здійснюється відповідно графіка», – йдеться в повідомленні метрополітенівців.

Нагадаємо, що у липні цього року у «колі» на виході з метро «Героїв Дніпра», де нещодавно прибрали незаконні МАФи, розпочали будівництво трирівневого торгово-розважального центру. За проектом, торговий центр буде трирівневим і матиме площу 10 тисяч кв. м.

Земельна ділянка, на якій ведеться будівництво, передана в оренду приватній фірмі «ударівця» Валерія Іщенка «Єлікон ЛТД».

Земельна ділянка, на якій відбувається забудова, не входить до компетенції метрополітену і була виділена за результатами інвестиційного конкурсу ще у 2003 році.

Мешканці скаржаться, що роботи проводяться навіть уночі і не дають їм нормально відпочити.

Водночас на сайті КМДА зареєстрована петиція про заборону будівництва.

Світлини з відкритих джерел

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна, Фото
Теги: , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії