Мельничук знайшовся у Лаврі

midКолишній голова Київської обласної державної дміністрації Максим Мельничук з суботи перебував на території Києво-Печерської Лари.

Про це повідомило високопосадове джерело в Генеральній прокуратурі, повідомляє «Українська правда».

«Ні, він не затриманий. Напевно, перебуває зараз вдома», - зазначив співрозмовник.

Він додав, що ГПУ бракувало доказів для затримання екс-голови ОДА.

«У нас є лише заява потерпілої, аудіо немає», - сказав співрозмовник.

«Він вимагав відкат. Очевидно, його попередили. Після цього він перестав говорити з потерпілою, відправив до заступника. Той вимагав і через посередника взяв», - додало джерело.

Як повідомляв «Ні корупції!», Генпрокуратурою під час одержання 200 тис грн хабара затримано заступника голови Київської облдержадміністрації та начальника управління КОДА.

За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, заступник голови КОДА Ігор Любко через посередника Юрія Пуденка, начальника управління Департаменту охорони здоров’я Київської ОДА, отримав 200 тис. грн. від своєї підлеглої за безперешкодне переведення до іншого державного органу.

«За версією слідства, Любко спільно із губернатором Мельничуком місяць тому отримали непідтверджену інформацію відносно того, що керівником Департаменту АПК області виплачено суму в розмірі 15млн.грн. фермерам у якості компенсації за бюджетною програмою, оскільки, по їхньому розумінню, така сума без відкату виплачена бути не могла, почали вимагати частину коштів, які начебто отримала зазначена керівниця департаменту, погрожуючи звільненням», – написав Аваков на своїй сторінці у Фейсбук.

Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що слідство вивчає роль у цьому злочині голови ОДА Мельничука, який кілька днів тому терміново подав у відставку.

У суботу на сайті президента України був опублікований указ про звільнення Максима Мельничука з посади голови Київської обласної адміністрації.

10 вересня дружина Максима Мельничука заявила про зникнення чоловіка.

Своєю чергою, адвокат Мельничука Юрій Сухов 12 вересня заявив, що його підзахисний ні в чому не винний і до нього претензій немає. І взагалі, нікуди Мельничук не зникав, а просто відпочивав на вихідних.

Читайте також «Казус Мельничука, або «Ні корупції!» попереджав»