ФОТО
| |

Кропивницькі фіскали «погоріли» на стотисячному хабарі

tДвох керівників об’єднаної податкової інспекції ДФС затримала у Кропивницькому на хабарі Служба безпеки України спільно з прокуратурою.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Посадовці вимагали з підприємця сто тисяч гривень за зменшення суми штрафу за результатами податкової перевірки.

Щоб одержати неправомірну вигоду, податківці вдалися до хитрощів –гроші мали передаватися не з рук в руки, а через посередника в приміщенні одного з торговельно-розважальних закладів обласного центру.

Правоохоронці затримали здирників та посередника, колишнього співробітника фіскальних органів, під час одержання частини хабара у розмірі 80 тисяч гривень.

n_1842_63016792

«Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України.

Податківців затримано відповідно до статті 208 КПК України. Слідчі дії тривають», – повідомили в СБУ.

Як повідомляв «Ні корупції!», співробітники Служби безпеки України затримали у Тернополі двох працівників фіскальної служби. Ревізори-інспектори Головного управління фіскальної служби вимагали у комерсанта гроші за нестягнення нібито накладених за результатами перевірки штрафних санкцій. Для залякування підприємця, вони озвучили суму штрафу у розмірі 500 тисяч гривен. У результаті «торгів» бізнесмен погодився сплатити ревізорам майже п’ять тисяч гривень талонами на бензин.

Читайте також «Хабарництво в системі ДФС носить системний характер – експерт»

Доданий до: Корупція в Кіровограді, Новини, Україна
Теги: , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії