Заступнику голови Київської ОДА, упійманому на хабарі, призначили мільйонну заставу

zapysaty

Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід для підозрюваного в отриманні 200 тисяч гривень хабара заступника голови Київської обласної державної адміністрації Ігоря Любко у вигляді застави в розмірі 1 млн гривень, повідомляє «Українська правда».

Для другого підозрюваного – начальника управління обладміністрації суд обрав запобіжний захід у вигляді арешту на 60 днів і призначив заставу в розмірі 1 мільйона гривень.

Повідомляється, що Генпрокуратура не згодна з таким рішенням і буде його оскаржувати.

Як повідомляв «Ні корупції!», затриманий у п’ятницю на хабарі заступник голови КОДА був у понеділок зранку на роботі, де заявив, що справа ще «потребує вивчення».

Ігор Любко підозрюється в тому, що за участю начальника управління департаменту охорони здоров'я Київської обладміністрації Юрія Пуденка отримав хабар в розмірі 200 тисяч гривень від своєї підлеглої за підписання розпорядження про її звільнення з формулюванням, що не впливає на подальше працевлаштування.

Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що слідство вивчає роль в цьому злочині голови ОДА Мельничука, який кілька днів тому терміново подав у відставку.

У суботу на сайті президента України було опубліковано указ про звільнення Мельничука з посади голови КОДА.

Національна поліція у понеділок заявила про відсутність кримінального провадження проти колишнього голови Київської обласної державної адміністрації Мельничука.

Водночас, як повідомили «Українські новини», адвокат колишнього голови Київської обласної державної адміністрації Максима Мельничука Юрій Сухов заявив про перебування Мельничука на відпочинку 9-11 вересня.

«Максим Дмитрович на вихідних перебував на відпочинку з дружиною і дітьми. Зараз я можу сказати тільки те, що він живий і здоровий», - сказав Сухов.

Натомість раніше дружина колишнього голови Київської обласної державної адміністрації Максима Мельничука заявила про його зникнення 9 вересня.