В Одесі два екологи, чиновник міськради та посередник «спіймались» на хабарах

n_1827_43994749Корупційну схему здирництва хабарів за дозволи на вилов та реалізацію риби викрила Служба безпеки України спільно з прокуратурою на Одещині.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Підприємці були вимушені сплачувати щотижня від десяти до п’ятнадцяти тисяч як корупціонерам у контролюючих органах, так і у органах місцевого самоврядування.

Під час одержання чергових хабарів правоохоронці затримали одночасно двох посадовців керівної ланки Державної екологічної інспекції в Одеській області та Державної екологічної інспекції Північно-Західного регіону Чорного моря, одного з керівників відділу протидії стихійній торгівлі одеської міськради та посередника – очільника одного з підрозділів муніципальної служби розвитку торгівлі.

«Останній два тижні тому уже затримувався правоохоронцями під час збирання данини з торгівців рибою», - наголосили в СБУ.

Як повідомив «368.media»,  затриманим вже вдруге посадовцем мерії виявився Анатолій Іванов, інспектор «Муніципальної служби розвитку торгівлі» управління торгівлі і розвитку споживчого ринку Одеської міськради.

Вперше корупціонера затримали 22 серпня на хабарі в 3 тисячі гривень, за які він обіцяв не зносити будку. І хоча правоохоронці його зловили, але вирішили не обирати йому запобіжний захід. Відтак, Іванов залишився на волі.

n_1827_64513788

ivanov

n_1827_21608765

n_1827_86871077

Як повідомляв «Ні корупції!», на Київщині викрили на хабарництві чиновника Державної екологічної інспекції області.

Посадовець вимагав двадцять п’ять тисяч гривень від представника приватного підприємства, за які обіцяв не накладати штраф за нібито виявлені порушення екологічних норм на виробництві. Гроші чиновник запропонував перерахувати на банківську карту.
Правоохоронці затримали старшого інспектора на робочому місці під час «обміну» квитанції про здійснення грошового переказу на підписаний акт щодо усунення недоліків.