ФОТО
| |

У Києві та Одесі обшукали фірми, причетні до розкрадання коштів при реконструкції НСК «Олімпійський»

pic_1376293609_650x410Прокуратура міста Києва активізувала розслідування у резонансних кримінальних провадженнях за фактами розкрадання державних коштів.

Слідчими столичної прокуратури спільно з працівниками Управління захисту економіки Департаменту захисту економіки Національної поліції України проведено ряд обшуків у місті Києві та місті Одеса у рамках розслідування кримінального провадження за фактом розтрати державних коштів, виділених на реконструкцію НСК «Олімпійський» під час підготовки до Євро-2012.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Обшуки були проведені в офісах фірм-підрядників, які займалися постачанням та встановленням обладнання для НСК «Олімпійський». Йдеться про закупівлю та установку світлодіодних електронних табло та крісел за завищеною вартістю, в результаті чого державі завдано збитків на суму понад 9 млн гривень.

«По вилученій фінансового-господарській документації призначено комплекс судових експертиз», – додали в прокуратурі.

Як повідомляє «Дзеркало тижня», в лютому нинішнього року державна виконавча служба заарештувала майно НСК «Олімпійський» вартістю 600 мільйонів доларів за позовом на 32,4 мільйони гривень, оскільки виявилося, що держава  розрахувалася не з усіма підрядниками.

Зауважимо, що на НСК «Олімпійський» розкрадали гроші й до Євро-2012.

Так, у червні 2014 року Печерський районний суд столиці виніс вирок головному бухгалтеру НСК «Олімпійський», який привласнив кошти підприємства на суму 276 тис. грн

Встановлено, що у 2008 році, скориставшись своїм службовим становищем, головний бухгалтер спортивного комплексу перерахував вказану суму на рахунки фіктивних підприємств. У документах було зазначено, що кошти виділяються на надання послуг з реконструкції стадіону. Втім, ані на реконструкцію, ані на інші види робіт гроші так і не надійшли.

А у 2010 році Генпрокуратура затримала екс-директора НСК «Олімпійський» Дмитра Чернявського за фактом незаконних виплат комерційним структурам понад півмільйона гривень.

Читайте також “Донецькі чиновники “нагрілися” на підготовці до Євро-2012

 

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії