У Києві та Одесі обшукали фірми, причетні до розкрадання коштів при реконструкції НСК «Олімпійський»

pic_1376293609_650x410Прокуратура міста Києва активізувала розслідування у резонансних кримінальних провадженнях за фактами розкрадання державних коштів.

Слідчими столичної прокуратури спільно з працівниками Управління захисту економіки Департаменту захисту економіки Національної поліції України проведено ряд обшуків у місті Києві та місті Одеса у рамках розслідування кримінального провадження за фактом розтрати державних коштів, виділених на реконструкцію НСК «Олімпійський» під час підготовки до Євро-2012.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Обшуки були проведені в офісах фірм-підрядників, які займалися постачанням та встановленням обладнання для НСК «Олімпійський». Йдеться про закупівлю та установку світлодіодних електронних табло та крісел за завищеною вартістю, в результаті чого державі завдано збитків на суму понад 9 млн гривень.

«По вилученій фінансового-господарській документації призначено комплекс судових експертиз», - додали в прокуратурі.

Як повідомляє «Дзеркало тижня», в лютому нинішнього року державна виконавча служба заарештувала майно НСК «Олімпійський» вартістю 600 мільйонів доларів за позовом на 32,4 мільйони гривень, оскільки виявилося, що держава  розрахувалася не з усіма підрядниками.

Зауважимо, що на НСК «Олімпійський» розкрадали гроші й до Євро-2012.

Так, у червні 2014 року Печерський районний суд столиці виніс вирок головному бухгалтеру НСК «Олімпійський», який привласнив кошти підприємства на суму 276 тис. грн

Встановлено, що у 2008 році, скориставшись своїм службовим становищем, головний бухгалтер спортивного комплексу перерахував вказану суму на рахунки фіктивних підприємств. У документах було зазначено, що кошти виділяються на надання послуг з реконструкції стадіону. Втім, ані на реконструкцію, ані на інші види робіт гроші так і не надійшли.

А у 2010 році Генпрокуратура затримала екс-директора НСК «Олімпійський» Дмитра Чернявського за фактом незаконних виплат комерційним структурам понад півмільйона гривень.

Читайте також "Донецькі чиновники "нагрілися" на підготовці до Євро-2012"