ФОТО
| |

Поліцейські вимагали за посвідчення водія три тисячі гривень

polocija-zabar-cherk

Cлідчий відділ прокуратури Черкаської області спільно з працівниками Національної поліції України викрили під час отримання неправомірної вигоди в сумі 3000 гривень працівників Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області.

Гроші ділки в погонах вимагали за непритягнення до адміністративної відповідальності та повернення посвідчення водія, а також технічного паспорту на автомобіль приватної особи, яка є мешканцем одного з районів Черкащини. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Черкаської  області

“За вказаним фактом прокуратурою області зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України”, – повідомляє Світлана Андрійченко, прес-секретар прокуратури області.

Досудове розслідування триває, на цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні першочергові слідчо-процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, а також затримання правоохоронців та обрання їм запобіжних заходів.

cherk-sbu-policija-xabar2Як писав “Ні корупції!”,  розслідування щодо корупційних дій двох працівників Жашківського відділення Уманського відділу поліції ГУ НП в Черкаській області, які обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368  (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, завершено.

Прокуратура Черкаської області скерувала до суду обвинувальний акт стосовно жашківських поліцейських-хабарників.

Як повідомляв «Ні корупції!», правоохоронці, працюючи на посадах заступника начальника слідчого відділу та старшого інспектора зазначеного відділення поліції, вимагали та отримали від громадянина п’ятдесят тисяч гривень за прийняття рішення про закриття кримінального провадження щодо нанесення тілесних ушкоджень.

Доданий до: Корупція в Черкасах, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії