ФОТО
| |

“Декорупція” стартувала

de1

В Україні розпочала роботу антикорупційна платформа «Декорупція». До її створення долучилися Transparency International Україна, Міністерство юстиції, Національна рада реформ та новостворені органи, які мають протистояти корупції в Україні, повідомляє «Радіо Свобода».

Ініціатори проекту сподіваються, що платформа стане ефективним майданчиком для комунікації між владою, представниками бізнесу, засобами масової інформації, а також громадськими й міжнародними організаціями.

За словами першого заступника міністра юстиції Наталії Севостьянової, одна з найбільших проблем реформ, які сьогодні відбуваються в Україні, – це відсутність коректної комунікації поміж різними відомствами.

«На наш погляд, найбільша проблема всіх реформ, які здійснюються в країні, – це відсутність належної комунікації або відсутність комунікації загалом», – сказала вона, додавши, що саме тому запуск такої антикорупційної платформи дуже важливий.

У довгостроковій перспективі платформа вона сприятиме підвищенню обізнаності суспільства щодо боротьби з корупцією.

«Корупція не повинна нести ризик для нацбезпеки і не повинна заважати стабільному розвитку країни“, – сказала Н.Севостьянова.

Основною метою комунікаційної платформи є підтримка імплементації антикорупційної реформи в Україні. Зокрема учасники ініціативи мають намір працювати над формуванням нульової толерантності суспільства до виявів корупції.

У Міністерстві юстиції також сподіваються, що це стане важливим інструментом у вихованні нульової толерантності до корупції.

Найближчими цілями платформи вбачають у збиранні й поширенні інформації.

«Зібрати наявну інформацію про антикорупційні органи й механізми, які є. Подивитися, де суспільству не вистачає інформації й заповнити цю прогалину. Дуже мало інформації, особливо в регіонах про те, як можна долучитися до подолання корупції. Це, наприклад, механізми захисту людей, які свідчать про корупцію», – сказав член правління Transparency International Україна Ярослав Юрчишин.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії