У Чернівецькій області заступник начальника виправної колонії погорів на хабарі в 5 тис.доларів

koloniya-sokyryanska

Полковника внутрішньої служби заступника начальника Сокирянської виправної колонії в Чернівецькій області затримали за вимагання від засудженого п’ять тисяч доларів за позитивне вирішення питання про умовне дострокове звільнення.

Співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою його зловили "на гарячому" біля власного будинку в м. Сокирянах, де він отримував хабар.

Про це повідомляє прес-служба УСБУ в Чернівецькій області.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення інших можливих фактів вимагання хабарів полковником внутрішньої служби.

Світлини надані УСБУ в Чернівецькій області.

Як повідомляв “Ні корупції!”,  працівники  Управління захисту економіки у Вінницькій області встановили, що посадовці однієї з виправних колоній організували злочинну схему власного збагачення. Зокрема, за надання певних переваг, наприклад, користування засудженими мобільними телефонами, вимагали від них або їх родичів від 200 до 1 000 гривень.

Гроші перераховувались на банківський рахунок, який вони вказували, або одержували кошти через засудженого.

На даний час задокументовано декілька десятків фактів одержання посадовцями виправної колонії хабарів на загальну суму понад 50 тисяч гривень.