Суд відмовив збільшити розмір застави для франківського посадовця-хабарника до 3,5 мільйонів

14316028_861350063996544_1581277197_o

Апеляційний суд залишив без змін запобіжний захід для заступника начальника управління Державної пенітенціарної служби в Івано-Франкіквській області Василя Бурака, якого затримали на хабарі.

Про це повідомляє «Репортер».

Так, Апеляційний суд Івано-Франківська розглянув скаргу прокуратури у справі заступника начальника управління Державної пенітенціарної служби в області Василя Бурака, якого затримали на отриманні хабара у розмірі 500 доларів за сприяння у працевлаштуванні.

Раніше суд в якості запобіжного заходу обрав для Бурака тримання під вартою та заставу в розмірі 248 тисяч гривень. Прокурор із розміром застави не погоджувався і просив збільшити її до 3 мільйонів 500 тисяч гривень.

Своє чергою, Бурак у суді заявив, що зі скаргою прокурора не згоден. Також повідомив, що у нього погіршився стан здоров’я.

Відтак, заслухавши сторони, колегія суддів вирішила апеляцію прокурора залишила без задоволення.

Як повідомляв «Ні корупції!», заступника начальника Управління державної пенітенціарної служби України в Івано-Франківській області було затримано оперативниками Управління захисту економіки(УЗЕ) в Івано-Франківській області спільно зі слідчими прокуратури області, військової прокуратури Західного регіону України та відділу швидкого реагування ГУНП України в Івано-Франківській 1 вересня після отримання першої частини хабара у сумі 500 доларів США.

Загалом посадовець вимагав неправомірну вигоду у сумі 700 доларів США за працевлаштування.