ФОТО
| |

Суд відмовив збільшити розмір застави для франківського посадовця-хабарника до 3,5 мільйонів

14316028_861350063996544_1581277197_o

Апеляційний суд залишив без змін запобіжний захід для заступника начальника управління Державної пенітенціарної служби в Івано-Франкіквській області Василя Бурака, якого затримали на хабарі.

Про це повідомляє «Репортер».

Так, Апеляційний суд Івано-Франківська розглянув скаргу прокуратури у справі заступника начальника управління Державної пенітенціарної служби в області Василя Бурака, якого затримали на отриманні хабара у розмірі 500 доларів за сприяння у працевлаштуванні.

Раніше суд в якості запобіжного заходу обрав для Бурака тримання під вартою та заставу в розмірі 248 тисяч гривень. Прокурор із розміром застави не погоджувався і просив збільшити її до 3 мільйонів 500 тисяч гривень.

Своє чергою, Бурак у суді заявив, що зі скаргою прокурора не згоден. Також повідомив, що у нього погіршився стан здоров’я.

Відтак, заслухавши сторони, колегія суддів вирішила апеляцію прокурора залишила без задоволення.

Як повідомляв «Ні корупції!», заступника начальника Управління державної пенітенціарної служби України в Івано-Франківській області було затримано оперативниками Управління захисту економіки(УЗЕ) в Івано-Франківській області спільно зі слідчими прокуратури області, військової прокуратури Західного регіону України та відділу швидкого реагування ГУНП України в Івано-Франківській 1 вересня після отримання першої частини хабара у сумі 500 доларів США.

Загалом посадовець вимагав неправомірну вигоду у сумі 700 доларів США за працевлаштування.

Доданий до: Корупція в Івано-Франківську, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії