Суд наклав арешт на 890 гектарів землі у Бучі

bucha-kartynkaПечерський районний суд Києва наклав арешт на 890 га земель у місті Буча Київської області в рамках розслідування кримінального провадження за фактом незаконного вилучення земель лісового фонду та зміни їх цільового призначення в межах Бучанської селищної ради. Про це повідомляє Генеральна прокуратура України.  

"Генеральною прокуратурою України продовжуються вживатись заходи щодо поновлення прав та законних інтересів мешканців м. Буча Київської області, а також держави при розслідуванні кримінального провадження за фактом незаконного вилучення земель лісового фонду та змін їх цільового призначення в межах Бучанської селищної ради площею 890 га, з подальшим незаконним переведенням вказаних земель до земель житлової та громадської забудови.

За клопотанням працівників прокуратури Печерським районним судом м. Києва накладено арешт на вказані земельні ділянки, що унеможливить їх подальше відчуження.

Досудове розслідування триває", - сказано у повідомленні.

Як писав «Ні корупції!», ГПУ здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами Бучанської та Ірпінської міських рад при незаконному вилученні належних державі земель лісового фонду площею 890 га поблизу м. Буча, зміни їх цільового призначення та подальшого переведення до земель житлової та громадської забудови.

Читайте також

«Бучанська міськрада «на замку», а Карплюк називає всі події помстою»

«Біличанський ліс захистять від вирубки»