ФОТО
| |

Презентація посібника “Основи судової журналістики”

pravosuddya19 вересня з 14:00 до 18:00 у просторі «АртПРИЧАЛ», за адресою вул. Набережно-хрещатицька, причал №2, відбудеться презентація оновленого посібника «Основи судової журналістики», доповненого та виданого за сприяння донорів, що працюють в Україні на підтримку процесу судової реформи . 

До участі запрошуються журналісти, які висвітлюють чи мають намір висвітлювати судову тематику. 

Метою заходу також є встановлення зворотного зв’язку з представниками ЗМІ стосовно їх особистого досвіду роботи в українських судах задля обговорення шляхів налагодження конструктивного діалогу між судами та медіа. 

У заході візьмуть участь: 

Наталія І. Петрова, заступник керівника Проектів USAID «Україна: верховенство права» і «Справедливе правосуддя», тематичний редактор посібника «Основи судової журналістики». 

Олена Трапезнікова, керівник спільного Проекту Євросоюзу та Ради Європи «Консолідація розробки реформ у сфері юстиції в Україні», тематичний редактор посібника «Основи судової журналістики». 

Євген Мєзенцев, суддя-спікер Київського апеляційного адміністративного суду, член Комітету Ради Суддів України з питань комунікації (в тому числі ЗМІ). 

Людмила Опришко і Людмила Панкратова, співавтори посібника «Основи судової журналістики», адвокати, медіа-юристи та тренери Громадської організації «Інститут розвитку регіональної преси», із солідним досвідом адвокатської практики у галузі цивільного, кримінального, господарського права, і, зокрема, інформаційних спорів, захисту авторських прав, захисту журналістів/ ЗМІ у справах про захист честі, гідності, ділової репутації, про спростування інформації, захист приватності, відшкодування матеріальної і моральної шкоди та інших. Успішно представляли інтереси журналістів в українських судах і перед Європейським Судом з прав людини у Страсбурзі. 

Модератор – Андрій Куликов, експерт із засобів масової інформації, журналіст із 28-річним досвідом роботи в друкованих ЗМІ, на радіо та телебаченні. Працював продюсером та старшим продюсером Української служби ВВС (Лондон), медіа-експерт у проекті ЄС ТАСІS -BBC World Service Trust «ЖОРНА», ведучим програми «Свобода слова» на каналі ICTV. 

Організатори заходу: Проект USAID «Справедливе правосуддя», спільний проект ЄС/РЄ «Консолідація розробки реформ у сфері юстиції в Україні». 

Для участі у презентації необхідна реєстрація. Будь ласка, заповніть он-лайн форму за цим посиланням або звертайтесь до радника з юридичних питань та громадянського суспільства Проекту USAID «Справедливе правосуддя» Олени Задорожної за електронною адресою ozadorozhna@fair.org.ua, +38044-581-3303 до 18:00 15.09.2016 року. Кількість місць обмежена. Реєстрація вважатиметься успішною після того, як Ви отримаєте електронне повідомлення на Вашу адресу із підтвердженням реєстрації. 

Посібник вже можна знайти онлайн ось тут

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Рекомендуємо, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії