ФОТО
| |

У новій поліції Полтавщини 97% рядових – колишні міліціонери

militsia_31_650x4103,2% співробітників поліції Полтавщини, які входять до третьої категорії, не пройшли переатестацію і мають бути звільнені.

Таке рішення винесли атестаційні комісії, які за останні півмісяця перевірили майже 2300 поліцейських на придатність до служби у новій поліції.

Про це повідомляє «Полтавщина» з посиланням на повідомлення прес-служба ГУНП в Полтавській області.

Таким чином, 96,8% рядових співробітників колишньої міліції Полтавщини продовжать роботу у поліції.

«Рішеннями атестаційних комісій прийнято рішення про звільнення 74 осіб (3,2% від загальної кількості) та про пониження в посаді — 215 осіб (9,4%). Окрім цього, 18% співробітників (397 осіб) визнані такими, що відповідають займаним посадам і заслуговують на підвищення. Саме ці спеціалісти будуть призначені на посади керівників, які були звільнені під час попередніх хвиль атестування та на вакантні керівні посади», — повідомив Начальник Управління кадрового забезпечення ГУНП в Полтавській області Сергій Гаврик.

За інформацією прес-служби поліції, упродовж 13 робочих днів 6 комісій щодня атестували по 30 осіб — всіх без винятку працівників поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

Як і передбачено Інструкцією про проведення атестування, поліцейські пройшли тестування на знання законодавчої бази та тестування на загальні здібності. Результати тестів показали, що майже 80% від загальної кількості поліцейських набрали 50 і більше балів (достатній рівень знань), а близько 70% — більше 60-ти балів із 120-ти можливих.

Далі кожен поліцейський пройшов співбесіду. До складу всіх атестаційних комісій входили 2 працівника ГУНП Полтавщини, які вже пройшли атестацію, 1 працівник патрульної поліції та 3 представника громадськості.

Нагадаємо, що це була остання третя хвиля переатестації. Під час попередніх двох атестували керівників відділів та їх заступників. Майже 90% з них пройшли переатестацію, а частина тих, кого рекомендували звільнити, звернулась до суду. Семеро таких знайшли лазівки у законі і вже виграли суди першої інстанції.

Як повідомляв «Ні корупції!», активісти трьох громадських організацій «Автомайдан», «Комбат.ua» та «Народний тил» заявили про вихід з процесу переатестації у Національній поліції та зняття з себе відповідальності за його подальший перебіг, бо він «перетворюється на показуху».

Доданий до: Корупція в Полтаві, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії