Судді, які засуджували майданівців, нині судять колег, які виносили аналогічні рішення

suddi_5Судді, які виносили неправомірні рішення проти активістів «Автомайдану», здійснюють правосуддя і розглядають справи проти свої колег, яких обвинувачують в аналогічних порушеннях.

Про таке в ефірі «5 каналу» заявив адвокат Віталій Титич.

«У нас в судах складаються дуже дивні ситуації. На жаль, компетентні органи, як ВККС, ВРЮ, Ради суддів, незважаючи на численні звернення, зокрема Роман Маселко намагається до цього активно привернути увагу вказаних органів, на той факт, що судді, які виносили рішення проти учасників "Автомайдану", які кваліфікуються прокуратурою зараз, як злочин, проте їм не пред'явлено обвинувачення, вони розглядають справи по обвинуваченню своїх колег, які виносили саме такі рішення. Тут не треба задаватися питанням, які вони будуть виносити рішення. Всі відводи, які ми заявляємо таким суддям, залишаються незадоволеними», – заявив він.

Додамо, що Вищою кваліфікаційної комісією суддів продовжено відсторонення від займаної посади судді Волкової, яка сприяла втечі Дмитра Садовника, командира беркутівців, підозрюваного у справі розстрілів Героїв Небесної Сотні.

«На сьогодні у повістці дня ми маємо 10 справ про відсторонення суддів від посади, в тому числі серед них є судді і вищої судової інстанції, суди першої інстанції – є питання про відсторонення, є питання про продовження строку відсторонення», – зазначив член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Павло Луцюк і додав: «Було прийнято рішення про відсторонення Швеця Віктора Олександровича від посади судді Вищого господарського суду. І сьогодні було прийнято рішення про відсторонення судді Горячківської Людмили Володимирівни із Черкаської області, сьогодні прийнято рішення про продовження строку відсторонення Волкової Світлани Яківни».

Як повідомляв «Ні корупції!», 27 липня 2016 року, Генпрокурор Юрій Луценко особисто вручив повідомлення про підозру судді Вищого господарського суду України Віктору Швецю у вчиненні кримінальних правопорушень, а саме у закінченому замаху на заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах; завідомо неправдивому повідомленні органу досудового розслідування про вчинення злочину, зі штучним створенням доказів обвинувачення, з корисливих мотивів, за попередньою змовою групою осіб; а також у завідомо неправдивому показанні, вчиненому з корисливих мотивів.

Раніше повідомлялося, що суддя Швець, затримай на хабарі, подбав про іноземне громадянство.