Скандальний одеський прокурор уже на волі: суд випустив хабарника

b13524592632468Апеляційний суд Одеської області скасував запобіжний захід у вигляді тримання під вартою підозрюваному в вимаганні першому заступнику прокурора Одеської прокуратури Суворовського району міста Валерію Білому. Той уже вийшов на волю. Про це повідомляє видання «Уніан» з посиланням на прес-службу Прокуратури Одещини.

Зокрема, у відомстві зазначили, що підозрюваний оскаржив рішення про запобіжний захід, ухвалене Приморським райсудом 2 вересня, а саме, два місяці тримання під вартою з правом внесення застави в розмірі 2 мільйонів гривень.

«Сьогодні Апеляційний суд Одеської області скасував запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Підозрюваний вже вийшов на волю», - пояснили у прес-службі.

Більше того, згідно з чинним законодавством, прокуратура не може внести касацію на це рішення апеляційної інстанції. Які будуть подальші дії сторони обвинувачення, стане відомо через кілька днів, коли відповідні документи про ухвалення рішення суду надійдуть у прокуратуру.

Слід нагадати, що Валерій Білий був затриманий правоохоронцями під час переговорів з представниками одного з підприємств, з яких він вимагав знижку на оренду приміщень загальною площею понад 200 квадратних метрів. За документами, орендарем цих приміщень є родич підозрюваного. Співробітникові прокуратури було повідомлено про підозру. Ведеться досудове розслідування у кримінальному провадженні за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України, тобто, прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою в великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище.

Як повідомляв «Ні Корупції!», скандальний прокурор «засвітився» ще влітку - після візиту в Одесу Генпрокурора Юрія Луценка, коли той вимагав від Валерія Білого пояснення, звідки в нього гроші на елітну автівку вартістю близько 40 тисяч доларів США. Про затримання Білого першим повідомив саме Генпрокурор.