Приватнику повідомили про підозру за самобуд на острові Труханів

1579За приватників, які самовільно набудували споруд і розважальних закладів на острові Труханів, взялася столична прокуратура.

Так, Київською місцевою прокуратурою №4 спільно з працівниками Управління захисту економіки в м. Києві департаменту захисту економіки Нацполіції України виявлено черговий факт самовільного зайняття земельної ділянки на острові Труханів та незаконного будівництва на ній.

Про це повідомляє прокуратура міста Києва.

Під час досудового розслідування встановлено, що підприємець, не маючи жодного правовстановлюючого документа, самовільно зайняв майже 30 соток землі на території пам'ятки ландшафту місцевого значення «Історичний ландшафт Київських гір і долини р. Дніпра» та розмістив на ній розважальний комплекс із закладами громадського харчування.

«За наслідками проведення досудового розслідування місцевою прокуратурою складено повідомлення про підозру винній особі за фактом вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 197-1 КК України (самовільне зайняття земельної ділянки особливо цінних земель)», - повідомили у прокуратурі і додали, що нині проводяться слідчі дії з метою встановлення всіх обставин кримінального правопорушення.

«На даний час вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу та звернення до суду з позовом про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки», - зазначили в прокуратурі.

2465

Додамо, що у квітні цього року Київська місцева прокуратура №4 вже направила до суду обвинувальний акт стосовно директора одного зі столичних підприємств за фактом самовільного зайняття земельної ділянки на острові Труханів та незаконного будівництва на ній.

Підприємець, не маючи жодного правовстановлюючого документа, самовільно зайняв майже 10 соток землі, що відноситься до земель історико-культурного призначення, та побудував на ній 2 нежитлових приміщення.