ФОТО
| |

Посадовця Крижопільського виправного центру судитимуть за 2 тисячі хабара

1343336449За одержання неправомірної вигоди заступник начальника з нагляду, безпеки та оперативної роботи Крижопільського виправного центру відповідатиме у суді.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області.

Прокуратурою Вінницької області скеровано до суду обвинувальний акт відносно заступника начальника з нагляду, безпеки та оперативної роботи Крижопільського виправного центру (№ 113), який обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Посадовець виправного центру вимагав та отримав неправомірну вигоду у сумі 2 тис грн від рідних за надання їм довгострокового побачення строком на 3 доби із засудженим, який відбуває покарання у вказаному виправному центрі.

Хабарнику «світить» позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади, чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Як повідомляв «Ні корупції!», на Вінничині посадовці колонії підзаробляли до зарплати на зв’язку для засуджених. Хабарники організували злочинну схему за надання певних переваг, априклад, користування засудженими мобільними телефонами, вимагали від них або їх родичів від 200 до 1 000 гривень.

Гроші перераховувались на банківський рахунок, який вони вказували або одержували кошти через засудженого.

Доданий до: Корупція у Вінниці, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії