Перелому все ж таки відсторонили від посади в “Нафтогазі”

Апеляційний суд Києва за поданням Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) відсторонив від посади заступника голови "Нафтогазу" Сергія Перелому до 14 вересня. Про це пише видання «Українська правда», посилаючись на прес-службу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Як повідомляв «Ні Корупції!», раніше Солом’янський районний суд Києва не задовольнив клопотання прокурора САП щодо відсторонення Сергія Переломи від посади першого заступника голови правління НАК «Нафтогаз України». Таким чином, своїм рішенням від 8 вересня  Апеляційний суд Києва відмінив рішення першої інстанції.

Слід зазначити, що 17 серпня рішенням суду Сергій Перелома був відсторонений від посади голови наглядової ради Одеського припортового заводу до 14 вересня, що, за словами керівника САП Назара Холодницького, допоможе уникнути можливого тиску на свідків, знищенню доказів та перешкоджанню слідству.

«Ні Корупції!» нагадує, що Сергій Перелома був затриманий 14 липня слідчими САП по справі оборудок на Одеському припортовому. У той же день Спеціалізована антикорупційна прокуратура затримала ще одного фігуранта справи - першого заступника директора та першого заступника голови правління ПАТ «ОПЗ» Миколу Щурикова. Їх підозрюють у створенні корупційної схеми розтрати коштів в особливо великих розмірах під час закупівлі газу для потреб Одеського припортового заводу на користь приватних інтересів. Наразі до 9 вересня обидва підозрюваних перебувають під домашнім арештом – рішення про це було прийнято Апеляційним судом Києва.