Умерова випустили з психлікарні

Скриншот з відео, розміщеного на сторінці у Фейсбук Айше Умерової

Скриншот з відео, розміщеного на сторінці у Фейсбук Айше Умерової

Заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова відпустили з психіатричної лікарні в Сімферополі, де він протягом трьох тижнів проходив примусову психіатричну експертизу.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала його донька Айше Умерова.

«Забрали Ільмі Умерова з психіатрії після незаконної примусової «експертизи», – повідомила вона і додала відео того, як це відбувалося.

Адвокат Умерова Марк Фейгін також на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що він вже в Симферополі і тепер головне домогтися зняття обвинувачень з Умерова.

я
Як повідомляв «Ні корупції!», раніше адвокат заступника голови Меджлісу кримсько-татарського народу Ільмі Умерова Марк Фейгін повідомив, що Умерова будуть утримувати у психлікарні до 7 вересня.

Умерова затримали в Сімферополі 12 травня цього року. За годину перед затриманням він опублікував на своїй сторінці в Фейсбуці інформацію про затримання російськими силовиками кримських татар у Бахчисараї за підозрою в нібито участі в організації «Хізб ут-Тахрір».

Справа проти Умерова базується на відеозаписі його виступу в Києві, де він 19 березня 2016 року декілька разів заявив, що Росія повинна піти з Криму і повернути Україні півострів.

Читайте також «Amnesty International в Україні вимагає у де-факто влади в Криму негайно відпустити Умерова»