ФОТО
| |

Умерова випустили з психлікарні

Скриншот з відео, розміщеного на сторінці у Фейсбук Айше Умерової

Скриншот з відео, розміщеного на сторінці у Фейсбук Айше Умерової

Заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова відпустили з психіатричної лікарні в Сімферополі, де він протягом трьох тижнів проходив примусову психіатричну експертизу.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала його донька Айше Умерова.

«Забрали Ільмі Умерова з психіатрії після незаконної примусової «експертизи», – повідомила вона і додала відео того, як це відбувалося.

Адвокат Умерова Марк Фейгін також на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що він вже в Симферополі і тепер головне домогтися зняття обвинувачень з Умерова.

я
Як повідомляв «Ні корупції!», раніше адвокат заступника голови Меджлісу кримсько-татарського народу Ільмі Умерова Марк Фейгін повідомив, що Умерова будуть утримувати у психлікарні до 7 вересня.

Умерова затримали в Сімферополі 12 травня цього року. За годину перед затриманням він опублікував на своїй сторінці в Фейсбуці інформацію про затримання російськими силовиками кримських татар у Бахчисараї за підозрою в нібито участі в організації «Хізб ут-Тахрір».

Справа проти Умерова базується на відеозаписі його виступу в Києві, де він 19 березня 2016 року декілька разів заявив, що Росія повинна піти з Криму і повернути Україні півострів.

Читайте також «Amnesty International в Україні вимагає у де-факто влади в Криму негайно відпустити Умерова»

 

Доданий до: Корупція в Криму, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії