У Ягодині затримали митника на хабарі 700 доларів

25469243146_12d7a39d53

На митному посту «Ягодин» Волинської області затримали на хабарі начальника відділу митного контролю. Він отримав неправомірну вигоду у розмірі 700 доларів США.

Про це повідомляє Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Вказані кошти митник вимагав та отримав від одного з суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності за видачу необхідних дозвільних документів під час митного оформлення вантажу.

У ході одержання неправомірної вигоди він був затриманий працівниками правоохоронних органів, а отримані кошти вилучено.

На даний час на причетність до указаного злочину відпрацьовуються інші службові особи цього митного посту.

«Вирішується питання щодо повідомлення посадовцю про підозру за ч.3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди у великому розмірі), обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади», - повідомили в прокуратурі.

Як повідомляв «Ні корупції!», на Волині начальник-прикордонник торгував «хлібними місцями».

3 березня 2016 року поблизу міжнародного пункту пропуску «Ягодин-Авто» 25-річного начальника відділення затримали працівники Управління захисту економіки Національної поліції, внутрішньої безпеки прикордонної служби та військової прокуратури.

Від свого підлеглого посадовець отримав 3 тисячі гривень за можливість нести службу на прикордонному пункті пропуску міжнародного значення. Окрім того, в автомобілі прикордонника вилучили ще 18 тисяч.