ФОТО
| |

У Києві «спіймались» держвиконавці-хабарники

PM851image001Головний державний виконавець одного з відділів та колишній керівник одержали 140 тисяч гривень за те, що обіцяли не відкривати виконавчого провадження та зняти арешт з земельних ділянок.

Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Оперативники Управління захисту економіки у місті Києві спільно з працівниками ДЗЕ Нацполіції та слідчими прокуратури затримали двох хабарників. Зокрема, головного державного виконавця одного з відділів управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області та колишнього начальника цього ж відділу.

На двох вони одержали від громадянина 140 тисяч гривень неправомірної вигоди за невідкриття повторного виконавчого провадження щодо арешту земельних ділянок, а також за зняття двох арештів з земельних ділянок по відкритому виконавчому провадженню.

PM611image003

Затримали корупціонерів “на гарячому”. 10 тисяч гривень оперативники УЗЕ вилучили у державного виконавця та 130 тисяч у колишнього керівника відділу.

Слідчим управлінням київської поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

PM863image005

Як повідомили у Нацполіції, здирникам загрожує позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3-х років.

PM980image004

Як повідомляв «Ні корупції!», на Дніпропетровщині затримали державного виконавця Нікопольського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області після отримання неправомірної вигоди у сумі 9 тисяч гривень.

Винагороду посадовець вимагав від представника товариства за підписання договору на переробку металобрухту, конфіскованого за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби для подальшого розпорядження.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії