У Києві «спіймались» держвиконавці-хабарники

PM851image001Головний державний виконавець одного з відділів та колишній керівник одержали 140 тисяч гривень за те, що обіцяли не відкривати виконавчого провадження та зняти арешт з земельних ділянок.

Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Оперативники Управління захисту економіки у місті Києві спільно з працівниками ДЗЕ Нацполіції та слідчими прокуратури затримали двох хабарників. Зокрема, головного державного виконавця одного з відділів управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області та колишнього начальника цього ж відділу.

На двох вони одержали від громадянина 140 тисяч гривень неправомірної вигоди за невідкриття повторного виконавчого провадження щодо арешту земельних ділянок, а також за зняття двох арештів з земельних ділянок по відкритому виконавчому провадженню.

PM611image003

Затримали корупціонерів "на гарячому". 10 тисяч гривень оперативники УЗЕ вилучили у державного виконавця та 130 тисяч у колишнього керівника відділу.

Слідчим управлінням київської поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

PM863image005

Як повідомили у Нацполіції, здирникам загрожує позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3-х років.

PM980image004

Як повідомляв «Ні корупції!», на Дніпропетровщині затримали державного виконавця Нікопольського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області після отримання неправомірної вигоди у сумі 9 тисяч гривень.

Винагороду посадовець вимагав від представника товариства за підписання договору на переробку металобрухту, конфіскованого за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби для подальшого розпорядження.