На Одещині прикордонник попався «на гарячому»

38927_1Викрито та припинено корупційну діяльність начальника одного з відділень Ізмаїльського прикордонного загону Державної прикордонної служби України старшого лейтенанта А., який спільно із пособником за неправомірну вигоду в сумі 2 тисячі гривень «закрив очі» на порушення терміну перебування громадянина В. на території України. Про це повідомляє військова прокуратура Південного регіону.

Суд обрав запобіжний захід для правопорушника у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 48 тисяч гривень.

За даним фактом військовою прокуратурою Білгород-Дністровського гарнізону відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди), частиною 3 статті 27 (співучасть особи, яка організувала вчинення злочину або керувала його підготовкою чи вчиненням) та частиною 3 статті 368 (неправомірна вигода у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище) КК України.

Досудове розслідування триває.

 Як повідомляв "Ні Корупції!", в минулому році за корупцію було засуджено 88 співробітників Державної прикордонної служби, 3500 осіб притягнуто до відповідальності, щодо 123 відкрито кримінальне провадження.