ФОТО
| |

«Укртелекомівців» вигнали з незаконно орендованого приміщення школи

464578965759876За принципової позиції прокуратури Житомирщини припинено незаконну оренду приміщення школи.

Так, Рівненським апеляційним господарським судом скасовано рішення суду першої інстанції, визнано недійсним договір оренди нежитлового приміщення загальноосвітньої школи у м. Коростені та зобов’язано орендаря звільнити приміщення.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

У травні 2013 року відділом освіти виконкому Коростенської міськради укладено з ПАТ «Укртелеком», в особі Житомирської філії, неправомірний договір оренди нежитлового приміщення площею 17,4 кв. м. вартістю понад 25 тис грн загальноосвітньої місцевої школи, розташованої у центрі міста Коростеня.

З метою поновлення законності, Коростенською місцевою прокуратурою заявлено позов, який господарським судом Житомирської області не задоволено.

За принципової позиції органів прокуратури Житомирської області, рішенням суду апеляційної інстанції припинено незаконну оренду приміщення освітнього закладу.

Зауважимо, що відповідно до ч.5 ст.63 Закону України “Про освіту”, об’єкти освіти і науки, що фінансуються з бюджету, а також підрозділи, технологічно пов’язані з навчально-виховним процесом, не підлягають приватизації, перепрофілюванню або використанню не за призначенням.

Як повідомляв «Ні корупції!», столичні чиновники незаконно здали в оренду школу-інтернат. Дарницькою РДА у 2004 році двом приватним підприємствам було передано в оренду строком на 7 років нежитлові приміщення школи-інтернату №10, де навчаються діти, що потребують корекції фізичного та розумового розвитку. Загальна площа приміщень, наданих в оренду, становить понад 2 800 кв м.

Доданий до: Корупція в Житомирі, Новини, Україна, Успішні справи
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії