ФОТО
| |

У Полтаві за мільйон відремонтують 150 м вулиці

1459704765Управління ЖКГ Полтавського міськвиконкому оприлюднило на ProZorro звіт про укладений договір на капітальний ремонт частини вулиці 9 травня, що біля Ворскли.

Роботи виконуватиме полтавська фірма ТОВ «Будівельник 2016» за 1 мільйон 120 тисяч гривень.

Про це повідомляє «Полтавщина».

Згідно із договором, до кінця цього року виконавець має капітально відремонтувати 150 метрів вулиці 9 травня від вулиці Князя Ігоря Святославовича (Красноградське шоссе) до 2-го Річкового провулку.

Капремонт сусідніх вулиць — Річкової та Князя Ігоря Святославовича (Красноградського шосе) полтавська влада також замовила у «Будівельника 2016».

Як з’ясував «Ні корупції!», засновниками ТОВ «Будівельник 2016» є Григорян Рубен Саркісович, Хачатурян Григорій Ашотович та Хачатурян Тереза Геворгевна.

Директор фірми – Костянтин Едуардович Вітвіцький.

Раніше «Полтавщина» повідомляла, що у відкритій базі корупціонерів України є відомості, що Григорян Рубен Саркісович у 2012 році був засуджений за кримінальні злочини до 2 років обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов’язані із виконанням адміністративно-господарської та керівної діяльності строком на 1 рік 6 місяців. Але, відповідно того ж судового рішення, був звільнений від відбування покарання з іспитовим строком 1 рік та забороною виїзду за межі України.

Рубен Григорян допустив грубе порушення законодавства про працю, вносив до офіційних документів завідомо неправдиві відомості, а також умисно привласнив чуже майно шляхом зловживання своїм службовим становищем.

Доданий до: Корупція в Полтаві, Корупція в цифрах, Новини, Україна
Теги: , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії