У Полтаві за мільйон відремонтують 150 м вулиці

1459704765Управління ЖКГ Полтавського міськвиконкому оприлюднило на ProZorro звіт про укладений договір на капітальний ремонт частини вулиці 9 травня, що біля Ворскли.

Роботи виконуватиме полтавська фірма ТОВ «Будівельник 2016» за 1 мільйон 120 тисяч гривень.

Про це повідомляє «Полтавщина».

Згідно із договором, до кінця цього року виконавець має капітально відремонтувати 150 метрів вулиці 9 травня від вулиці Князя Ігоря Святославовича (Красноградське шоссе) до 2-го Річкового провулку.

Капремонт сусідніх вулиць — Річкової та Князя Ігоря Святославовича (Красноградського шосе) полтавська влада також замовила у «Будівельника 2016».

Як з’ясував «Ні корупції!», засновниками ТОВ «Будівельник 2016» є Григорян Рубен Саркісович, Хачатурян Григорій Ашотович та Хачатурян Тереза Геворгевна.

Директор фірми – Костянтин Едуардович Вітвіцький.

Раніше «Полтавщина» повідомляла, що у відкритій базі корупціонерів України є відомості, що Григорян Рубен Саркісович у 2012 році був засуджений за кримінальні злочини до 2 років обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов’язані із виконанням адміністративно-господарської та керівної діяльності строком на 1 рік 6 місяців. Але, відповідно того ж судового рішення, був звільнений від відбування покарання з іспитовим строком 1 рік та забороною виїзду за межі України.

Рубен Григорян допустив грубе порушення законодавства про працю, вносив до офіційних документів завідомо неправдиві відомості, а також умисно привласнив чуже майно шляхом зловживання своїм службовим становищем.