ФОТО
| |

Інспектора-хабарника «зрозуміли і пробачили»

Черкаси суд

На Черкащині судили головного державного ревізора-інспектора відділу фактичних перевірок контролю за готівковими операціями управління аудиту ГУ ДФС у Черкаській області.

Як довело слідство, чоловік 26.07.2016 року під час зустрічі із місцевим підприємцем у службовому кабінеті у будівлі Головного управління ДФС у Черкаській області  одержав неправомірну вигоду в чотири тисячі гривень. Гроші службовець вимагав за поверхневе проведення перевірки за дотриманням суб’єктами господарювання порядку проведення розрахунків за товари (послуги), вимог з регулювання обігу готівки, наявності торгових патентів і ліцензій та за ненарахування в повному розмірі штрафних санкцій.

Соснівський районний суд м. Черкаси визнав хабарника винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України, та призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі 1500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 25 500,00 гривень з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки.

Соснівський районний суд м. Черкаси визнав хабарника винним у вчиненні кримінального правопорушення

Також з екс-інспектора стягнуть на користь держави процесуальні витрати за проведення по справі експертизи спеціальних хімічних речовин у сумі 793,86 грн. Отриманий посадовцем хабар – чотири тисячі гривень повернуть за належністю.

Доданий до: Корупція в Черкасах, Новини, Україна
Теги:

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії