Інспектора-хабарника «зрозуміли і пробачили»

Черкаси суд

На Черкащині судили головного державного ревізора-інспектора відділу фактичних перевірок контролю за готівковими операціями управління аудиту ГУ ДФС у Черкаській області.

Як довело слідство, чоловік 26.07.2016 року під час зустрічі із місцевим підприємцем у службовому кабінеті у будівлі Головного управління ДФС у Черкаській області  одержав неправомірну вигоду в чотири тисячі гривень. Гроші службовець вимагав за поверхневе проведення перевірки за дотриманням суб'єктами господарювання порядку проведення розрахунків за товари (послуги), вимог з регулювання обігу готівки, наявності торгових патентів і ліцензій та за ненарахування в повному розмірі штрафних санкцій.

Соснівський районний суд м. Черкаси визнав хабарника винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України, та призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі 1500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 25 500,00 гривень з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки.

Соснівський районний суд м. Черкаси визнав хабарника винним у вчиненні кримінального правопорушення

Також з екс-інспектора стягнуть на користь держави процесуальні витрати за проведення по справі експертизи спеціальних хімічних речовин у сумі 793,86 грн. Отриманий посадовцем хабар - чотири тисячі гривень повернуть за належністю.