ФОТО
| |

Директор славутицького КП розтратив 300 тисяч на ремонті даху «Чемпіона»

p_142504_1_slidertop2Броварською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру колишньому директору одного з комунальних підприємств Славутицької міської ради, який сприяв розтраті бюджетних коштів у сумі понад 300 тисяч гривень, виділених на капітальний ремонт покрівлі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Чемпіон» Московського кварталу міста Славутича.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що всупереч своїм посадовим обов’язкам, без жодних документальних та правових підстав екс-директор комунального підприємства Славутицької міської ради, зловживаючи своїм службовим становищем, власним підписом затвердив дефектний акт та інші офіційні документи для проведення ремонтних робіт фізкультурно-оздоровчого комплексу, тим самим створивши умови для розтрати бюджетних коштів, надавши дефектному акту статусу офіційного документа.

Посадовець, усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, погодив та особисто підписав офіційні документи, а саме: акт приймання виконаних будівельних робіт за формою № КБ-2В разом з довідкою про вартість виконаних будівельних робіт та витрати за формою КБ-3 із внесеними в них неправдивими відомостями.

«Таким чином, екс-директор комунального підприємства підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки ), ч. 4 ст. 191 (привласнення, розтрата майна у великих розмірах) КК України. Досудове розслідування триває», – повідомили у прокуратурі.

Як з’ясував «Ні корупції!», йдеться про КП «Управління з розвитку фізичної культури, спорту та туризму» Славутицької міської ради Київської області. З 19 лютого цього року керівником КП призначено Сергія Віталійовича Філіппова, а до цього директором був Волков Ігор Олександрович.

Згідно з рішенням № 255-15-VIІ Славутицької міської ради від 8 липня 2016 року за підписом Ю.К.Фомічева, Управлінню фінансів Славутицької міської ради доручили при внесенні змін до показників міського бюджету на 2016 рік передбачити кошти у сумі 500,0 тисяч гривень на проведення відновлювальних робіт по капітальному ремонту покрівлі фізкультурно – оздоровчого комплексу «Чемпіон».

Доданий до: Корупція на Києвщині, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії