Директор славутицького КП розтратив 300 тисяч на ремонті даху «Чемпіона»

p_142504_1_slidertop2Броварською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру колишньому директору одного з комунальних підприємств Славутицької міської ради, який сприяв розтраті бюджетних коштів у сумі понад 300 тисяч гривень, виділених на капітальний ремонт покрівлі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Чемпіон» Московського кварталу міста Славутича.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що всупереч своїм посадовим обов’язкам, без жодних документальних та правових підстав екс-директор комунального підприємства Славутицької міської ради, зловживаючи своїм службовим становищем, власним підписом затвердив дефектний акт та інші офіційні документи для проведення ремонтних робіт фізкультурно-оздоровчого комплексу, тим самим створивши умови для розтрати бюджетних коштів, надавши дефектному акту статусу офіційного документа.

Посадовець, усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, погодив та особисто підписав офіційні документи, а саме: акт приймання виконаних будівельних робіт за формою № КБ-2В разом з довідкою про вартість виконаних будівельних робіт та витрати за формою КБ-3 із внесеними в них неправдивими відомостями.

«Таким чином, екс-директор комунального підприємства підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки ), ч. 4 ст. 191 (привласнення, розтрата майна у великих розмірах) КК України. Досудове розслідування триває», - повідомили у прокуратурі.

Як з’ясував «Ні корупції!», йдеться про КП «Управління з розвитку фізичної культури, спорту та туризму» Славутицької міської ради Київської області. З 19 лютого цього року керівником КП призначено Сергія Віталійовича Філіппова, а до цього директором був Волков Ігор Олександрович.

Згідно з рішенням № 255-15-VIІ Славутицької міської ради від 8 липня 2016 року за підписом Ю.К.Фомічева, Управлінню фінансів Славутицької міської ради доручили при внесенні змін до показників міського бюджету на 2016 рік передбачити кошти у сумі 500,0 тисяч гривень на проведення відновлювальних робіт по капітальному ремонту покрівлі фізкультурно – оздоровчого комплексу «Чемпіон».