ФОТО
| |

Завод «регіонала» подарував запорізькому губернатору Lexus за 3 мільйони

fotoЗапорізька обласна державна адміністрація 22 серпня відмінила торги на оренду автомобілів для перевезення голови ОДА. Про це повідомляють «Наші гроші. Запоріжжя» з посиланням на систему «Прозорро».

Облдержадміністрація планувала замовити седан типу Lexus LS460L преміум класу не раніше 2015 року випуску та седан типу Skoda Super B вищого представницького класу не раніше 2013 року випуску.

Торги відмінено у зв’язку з поданням менше двох тендерних пропозицій.

Свою пропозицію вартістю 300 тис. грн. подало лише КП «Автогосподарство» Запорізької обласної ради. Комунальники запропонували саме Lexus LS460L і Skoda Super B потрібних років випуску.

Skoda Super B належить безпосередньо КП «Автогосподарство», яке придбало автомобіль у 2013 році.

Lexus LS460L (номерний знак АР5498СХ) комунальне підприємство взяло 6 червня в позичку до кінця року (тобто в безкоштовне користування) у ПАТ «Мотор-Січ», яке є власником автомобіля. При цьому автомобіль за «Мотор-Січчю» зареєстровано за три дні до цього – 3 червня (перша реєстрація).

Балансова вартість автомобіля складає 3,2 млн. грн. (близько $123 тис. по нинішньому курсу).

Lexus LS460L має гібридний бензино-електричний двигун об’ємом 4,6 літри, максимальною потужністю 224 кінських сил. Розгін до 100 км за 6,3 секунди. Споживання пального – майже 17 літрів у міському циклі і 9 літрів на шосе.

т

Для замовлення послуг перевезення голови облдержадміністрації Костянтина Бриля КП «Автогосподарство» 23 серпня оголосило повторні торги.

ПАТ «Мотор-Січ» контролюється народним депутатом В’ячеславом Богуслаєвим (група «Воля народу». В попередньому скликанні – Партія регіонів).

В лютому 2016 року під час відвідин Костянтином Брильом заводу «Мотор-Січ» В’ячеслав Богуслаєв розповів журналістам: «Много было руководителей региона, но никто из них не спрашивал о рабочих местах, а Константин Брыль интересуется, сколько людей мы уволили или приняли на работу. С властью надо дружить».

Костянтин Бриль 25 вересня 2015 року був призначений першим замголови Запорізької ОДА. На той момент він був генерал-майором СБУ, працював у центральному апараті спецслужби. У квітні 2016 року Бриль був призначений запорізьким губернатором.

Як повідомляв «Ні корупції!», у 2014 році Михайло Поживанов стверджував, що «Мотор Січ» навіть в умовах війни продовжує постачати в Росію авіадвигуни для цивільних і військових гелікоптерів.

Читайте також: Статки сім’ї Брилів

Доданий до: Корупція в Запоріжжі, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії