ФОТО
| |

Заступник директора ліцею погорів на хабарі

cherk-xabar-dir-policeЗаступник директора державного навчального закладу – професійного ліцею у Черкасах вимагав від підприємця 5 тисяч 600 гривень хабара. Ці гроші він мав дати за підписання договору оренди частини приміщення, де хотів розмістити  кавові автомати. Про це інформує прес-служба Національної поліції України.

Після отримання неправомірної вигоди у сумі 5,6 тисяч гривень освітянина затримали оперативники Управління захисту економіки у Черкаській області спільно зі слідчими Черкаської місцевої прокуратури.

“За даним фактом Черкаською місцевою прокуратурою відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Правопорушнику загрожує від 5-ти до 10-ти років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до 3-х років, з конфіскацією майна”, – йдеться у повідомленні прес-служби Національної поліції.

Наразі посадовця затримано.

Як раніше писав “Ні корупції!“, прокуратура Херсонської області скерувала до суду  обвинувальний акт щодо керівника одного з вищих навчальних закладів. Він вимагав та отримав від студентки ВНЗ неправомірну вигоду за її невідрахування  з навчального закладу. Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.

В Одесі у серпні цього року затримали виконувача обов’язків Інституту сільського господарства «Причорномор’я» Національної академії аграрних наук України.  Він одержав від керівника державного дослідного господарства, що є структурним підрозділом інституту, півмільйона гривень за уникнення перевірки підприємства.

Як повідомляв «Ні корупції!», працівник Чернівецького інституту вимагав від абітурієнта 4 тисячі гривень неправомірної вигоди за прийняття приймальною комісією позитивного рішення щодо його зарахування на 5 курс.

Доданий до: Корупція в Черкасах, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії