Заступник директора ліцею погорів на хабарі

cherk-xabar-dir-policeЗаступник директора державного навчального закладу – професійного ліцею у Черкасах вимагав від підприємця 5 тисяч 600 гривень хабара. Ці гроші він мав дати за підписання договору оренди частини приміщення, де хотів розмістити  кавові автомати. Про це інформує прес-служба Національної поліції України.

Після отримання неправомірної вигоди у сумі 5,6 тисяч гривень освітянина затримали оперативники Управління захисту економіки у Черкаській області спільно зі слідчими Черкаської місцевої прокуратури.

"За даним фактом Черкаською місцевою прокуратурою відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Правопорушнику загрожує від 5-ти до 10-ти років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до 3-х років, з конфіскацією майна", - йдеться у повідомленні прес-служби Національної поліції.

Наразі посадовця затримано.

Як раніше писав "Ні корупції!", прокуратура Херсонської області скерувала до суду  обвинувальний акт щодо керівника одного з вищих навчальних закладів. Він вимагав та отримав від студентки ВНЗ неправомірну вигоду за її невідрахування  з навчального закладу. Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.

В Одесі у серпні цього року затримали виконувача обов’язків Інституту сільського господарства «Причорномор’я» Національної академії аграрних наук України.  Він одержав від керівника державного дослідного господарства, що є структурним підрозділом інституту, півмільйона гривень за уникнення перевірки підприємства.

Як повідомляв «Ні корупції!», працівник Чернівецького інституту вимагав від абітурієнта 4 тисячі гривень неправомірної вигоди за прийняття приймальною комісією позитивного рішення щодо його зарахування на 5 курс.