В Одесі за хабар затримали завідуючу лабораторії

PM896image001Завідуюча лабораторією ветеринарно-санітарної медицини одного з районів міста Одеси вимагала від продавця рибної продукції неправомірну вигоду в сумі 3 тисячі гривень. Про це повідомляє офіційний сайт Національної поліції України.

Зокрема зазначено, що ветеринар обіцяла за гроші «залишити поза увагою» незаконну торгівлю продукцією без сертифікатів про походження та якість продукції. 2 вересня після отримання першої частини хабара у сумі 1,5 тисячі гривень жінку було затримано оперативниками Управління захисту економіки (УЗЕ) в Одеській області спільно зі слідчими місцевої прокуратури.

Наразі за даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 КК України, тобто, прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою. Правопорушниці загрожує від 5 до 10 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до 3-х років, з конфіскацією майна. Слідчі дії тривають.

«Ні Корупції!» повідомляв про затримання в Одесі голови Державної фітосанітарної служби інспекції Одещини Андрія Тофана за хабар. Але, судячи з офіційної сторінки відомства, незважаючи на підозри в хабарництві, посадовець досі головує в інспекції.