ФОТО
| |

Прокуратура Київщини перевірить, чи їздив підлеглий прокурор за кермом під дією наркотиків

333Прокуратура Київської області проводить службове розслідування відносно підлеглого працівника, який був зупинений працівниками поліції.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Так, 4 серпня працівниками патрульної поліції м. Києва за порушення правил дорожнього руху був зупинений автомобіль працівника Обухівського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури.

«Установлено, що вищевказаний працівник з 30 серпня 2016 року і по теперішній час перебуває на лікарняному», – повідомили у прокуратурі і додали, що за даним фактом прокурором Київської області призначено службове розслідування щодо перевірки інформації про затримання прокурора за підозрою у керуванні автомобілем у стані наркотичного сп’яніння.

«За результатами службового розслідування буде вирішено питання про відповідальність працівника, зокрема, щодо його звільнення», – повідомили у прокуратурі.

Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбук волонтер Роман Сініцин, затриманий під бурітатом прокурор – Віталій Віталійович Куц, син проректора Національної академії прокуратури України Віталія Миколайовича Куца.

22

11

14237490_10201889539998274_1089666495577478980_n

Доданий до: Корупція на Києвщині, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії